Samsun'da Fırtına Uyarısı, Soba zehirlenmelerine dikkat!

Meteorolojiden yapılan son değerlendirmelere göre, Samsun'da bugün havanın az bulutlu ve açık olması beklenirken, lodosun zaman zaman kuvvetli esmesi beklendiğinden soba ve baca gazı zehirlenmesine karşı uyarılarda bulunuldu.

Samsun'da Fırtına Uyarısı, Soba zehirlenmelerine dikkat!

Meteoroloji 10. Bölge Müdürlüğü'nden yapılan son değerlendirmelere göre Samsun'da bugün havanın  az bulutlu ve açık olacağı tahmin ediliyor. Hava sıcaklıklarında önemli bir değişiklik beklenmezken, rüzgarın genellikle güneyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette ilk saatlerde Sinop, Samsun ve Ordu çevrelerinde yer yer kuvvetli (30-50km/sa) esmesi bekleniyor.

KUVVETLİ RÜZGAR UYARISI
ilk saatlerde Rüzgarın güneyli (Lodos) yönlerden zaman zaman kuvvetli esmesi beklendiğinden başta soba ve baca gazı zehirlenmesi olmak üzere yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344