Bayramda toplu ulaşım ücretsiz mi? Bayramda otobüs tramvay ücretsiz mi? Samsun Haber

Samsun Büyükşehir Belediyesi Ramazan Bayramı süresince, toplu ulaşım hizmetini ücretsiz vereceği öğrenildi. Bayramda toplu ulaşım ücretsiz mi? Bayramda otobüs tramvay ücretsiz mi? Samsun Haber

Bayramda toplu ulaşım ücretsiz mi? Bayramda otobüs tramvay ücretsiz mi? Samsun Haber

Toplu ulaşım bayramda ücretsiz mi? Samsun'da bayram da tramvay ücretsiz mi? Samsun'da bayramda otobüsler ücretsiz mi? Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların bayram ziyaretlerini otobüsler ve tramvaylarla rahat geçirmelerini sağlamak amacıyla gerekli çalışmaları yaptı. Toplu ulaşım araçları, bayramın birinci, ikinci ve üçüncü günü ücretsiz olacak.
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Birlik ve beraberliğimizin pekiştiği bir bayrama daha ulaşmanın sevinci ve heyecanı içerisinde kutlayacağımız Ramazan Bayramı'nda toplu taşıma araçlarımız ücretsiz olarak sizlerin hizmetinde olacaktır. Bu vesileyle bir kez daha tüm Samsunluların, milletimizin ve İslam aleminin bayramını kutluyorum" ifadelerini kullandı.
Büyükşehir Belediyesi olarak Samsunluların bayram günlerini 'bayram tadında' geçirmeleri için tüm hazırlıkların yapıldığını da belirten Başkan Demir, "Ulaşım başta olmak üzere temizlik, zabıta, itfaiye gibi birimlerimiz 24 saat kesintisiz hizmet verecek" dedi.
Öte yandan bayram öncesi ve bayram boyunca toplu taşıma araçları mezarlıklara da ücretsiz hizmet verecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344