Canik Belediyesi'nden Sel Bölgesine Yardım Eli

Canik Belediyesi, sel felaketinden yoğun bir şekilde etkilenen Sinop, Bartın ve Kastamonu illerine ulaştırmak üzere temiz içme suyu ve temel gıda maddesi yardımında bulundu.

Canik Belediyesi'nden Sel Bölgesine Yardım Eli

Canik Belediyesi; Sinop, Bartın ve Kastamonu illerinde meydana gelen selden etkilenen vatandaşların temel gıda ve temiz su ihtiyaçlarını karşılamak üzere bu illere yardım kamyonu gönderdi. 1500 adet 5 litrelik, 15 bin adet 1,5 litrelik suyun yüklendiği kamyonda ekmek ve temel gıda malzemelerinin de yer aldığı belirtildi.

Sel felaketiyle ilgili üzüntülerini dile getiren Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Sel felaketinden etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Sel nedeniyle hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, ailelerine sabır ve başsağlığı diliyorum. Aynı zamanda afet bölgesinde canla başla mücadele eden ekiplere kolaylıklar diliyorum. Desteklerimiz devam edecek.” şeklinde konuştu.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344