Samsun-Havza ve Havza-Samsun yolu açık mı? Vali Dağlı Havza'da

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, ekiplerin gayretleriyle Samsun-Havza ve Havza-Samsun istikametlerinde trafiğin açık olduğunu söyledi.

Samsun-Havza ve Havza-Samsun yolu açık mı? Vali Dağlı Havza'da

Yoğun kar yağışının görüldüğü ilimizde Havza ve Kavak ilçelerimiz de yolların durumu ve yürütülen çalışmaları yerinde inceleyerek, Havza Kaymakamı Cengiz Nayman, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Karayolları 7.Bölge Müdürü Rıfat Silov'dan karla mücadele çalışmaları hakkında bilgi alan Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, vatandaşlara dikkatli olmaları ve kış lastiği/zinciri bulunmayan araçlarla trafiğe çıkmamaları çağrısında bulundu. 


Yoğun kar yağışının devam ettiği bölgede yolların açık tutulması ve hiçbir vatandaşımızın mağdur olmaması için kar temizleme, solüsyon ve tuzlama çalışmalarının aralıksız devam ettiğini belirten Vali Dağlı, ekiplerimizin gayretleriyle Samsun-Havza ve Havza-Samsun istikametlerinde trafiğin açık olduğunu ifade etti.
Kış lastiği ve zincir bulunmayan araçların hem yolu kapatarak karla mücadele çalışmalarını oldukça zorlaştırdığını hem de diğer sürücülerin mağduriyetine sebep olduğunu belirterek, bu durumdaki vatandaşlarımıza muhtemel olumsuzlukları göz önünde bulundurarak trafiğe çıkmamaları çağrısında bulunan Vali Dağlı, çalışmalarını 7/24 özveriyle sürdüren ekiplerimize de teşekkür ederek, kolaylıklar diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344