Alperen Ocakları Muhsin Yazıcıoğlu'nu andı! Samsun Haberleri

Alperen Ocakları Eğitim, Kültür ve Dayanışma Vakfı Samsun İl Başkanlığı tarafından 'Muhsin Yazıcıoğlu'nu anma programı gerçekleştirdi.

Alperen Ocakları Muhsin Yazıcıoğlu'nu andı! Samsun Haberleri

Alperen Ocakları Eğitim, Kültür ve Dayanışma Vakfı Samsun İl Başkanlığı'nın düzenlediği ''21. Yüzyılda Bir Alperen Muhsin Yazıcıoğlu’’ anma programı yoğun bir katılım ile gerçekleştirildi.
Konferansın açılış konuşmasını yapan Alperen Ocakları Eğitim, Kültür ve Dayanışma Vakfı Samsun İl Başkanı Muhammed Furkan Taş, konuşmasının bir bölümünde; "Alperenlik dik duruştur, doğru söyleyiştir; özü sözü bir olmak; zora düşünce kaçmamaktır kısacası bir saniyesine bile hakim olunamayan bir hayat için  fırıldak olmamaktır. 
Muhsin başkanın şehadetinden 13 yıl geçmesine rağmen unutulmadı, sevgisi katlanarak halk nezlinde arttı. Program da gösteriyor ki Muhsin Yazıcıoğlu sevgisi yüreklerde büyümüye devam ediyor. Aziz ruhu şad, mekanı cennet olsun." dedi.
Konferans modaretör katılımcıların 'Muhsin Yazıcıoğlu' hakkındaki hitapları ile son buldu. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Samsun aşığı
Samsun aşığı - 2 ay Önce

Rahmet olsun Muhsin başkana.

SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344