banner341

Citymall AVM hizmete girdi - Samsun Haber

Sadece bir alışveriş merkezi değil 7'den 77'ye hem kesimden insana hitap ederek adeta sosyal yaşam merkezi olacak olan Citymall AVM, kapılarını misafirlerine açtı.

Citymall AVM hizmete girdi - Samsun Haber ABONE OL

'Şehrin buluşma noktasında buluşuyoruz' sloganıyla, Samsun’un Atakum İlçesi’nde bulunan CityMall AVM, kapılarını muhteşem bir programla açarak bütün Samsunlulara hizmet vermeye başladı.

Çelikpark Grup tarafından kendi öz kaynaklarıyla tamamlanan Atakum’daki Citymall AVM, içinde yaklaşık yüz işletme ve bin kişiye yakın istihdam ile faaliyete geçti. Uzun süre akıllardan silinmeyecek bir açılış programıyla kapılarını aralayan Citymall AVM’nin açılış programı birbirinden renkli ve eğlenceli etkinliklere imza attı. 

Gün boyu animasyon ve akrobasi gösterileri ile devam eden program, Safiye Soyman ve Faik Öztürk ikilisinin konseri, Ayşe Hatun Önal konseri ve ardından ünlü tasarımcı Erol Albayrak’ın yeni koleksiyonu tanıtıldı. Defilede Özge Ulusoy, Itır Esen ve Tuğçe Dural gibi ünlü top modeller yer aldı. Defilede ünlü isimlerin yanı sıra yerli ve yabancı bir çok best model podyumda boy gösterdi. Açılış kutlamaları 12 Ocak gününe kadar devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2020, 17:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4