Mustafa Demir'den hastalığı ile ilgili açıklama! Nihat Soğuk vekalet edecek

Bacak ağrısı şikayetiyle Ankara’ya hastalığın teşhisi için giden Başkan Demir’den hastalığı ile ilgili ilk açıklama geldi. Demir, sağlık sorunları nedeniyle Ankara'ya gitmesinin ardından görevini vekaleten Nihat Soğuk'a devretti.

Mustafa Demir'den hastalığı ile ilgili açıklama! Nihat Soğuk vekalet edecek

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, bir takım sağlık sorunları nedeniyle Ankara’ya tedavi için gitmesinin ardından sosyal medya hesabından şu açıklamalarda bulundu: "Kıymetli Hemşehrilerim. Yaklaşık bir aydır bacağımda hissettiğim ağrılar üzerine gittiğim Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde yapılan tetkikler sonucu öğrenmiş olduğum hastalığımın kesin teşhis ve tedavisi için bir süre Ankara’da bulunacağım. Desteğini her zaman yanımda hissettiğim siz kıymetli hemşehrilerimin duaları ile bu süreci en kısa zamanda atlatacağıma inanıyorum. Bu vesile ile hepinizi gönülden selamlıyor, dualarınızı bekliyorum."
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, sağlık sorunları nedeniyle Ankara'ya gitmesinin ardından görevini vekaleten Nihat Soğuk'a devretti.
Başkan Demir'in Özel Kalem Müdürlüğü'ne verdiği dilekçede "Bir dizi işlerim nedeniyle 20.07.2022 tarihinden itibaren görevimden ayrılıyorum. Görev dönüşüme kadar belediye başkanlığına Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Nihat Soğuk vekalet edecektir" ifadelerini kullandı.

Gazetenizolsun.com olarak Başkan Mustafa Demir'e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, acil şifalar diliyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344