Terme de yol çöktü, araç çöken oyuğa düştü!

Samsun'un Terme ilçesinde geçtiğimiz günlerde yaşanan sel felaketinin etkileri devam ediyor. Yeni yapılan köprünün karaya bağlantı noktası çökerken, kazada 2 kişi de yaralandı. Park halindeki araç ise çöken oyuğa düştü.

Terme de yol çöktü, araç çöken oyuğa düştü! ABONE OL
GALERİ HABERİN İÇİNDEN
Terme de sel seferberliği

Terme de sel seferberliği

Samsun'un Terme ilçesinde geçtiğimiz Cuma ve Cumartesi günlerinde meydana gelen sel felaketinin etkileri devam ediyor.
Sel felaketinin ardından yaraların sarılmaya başlandığı Terme'de ilçe merkezinde yeni yapılan köprünün bağlantı noktası insanlar üzerindeyken çöktü.
Yaşanan çökme nedeniyle bağlantı noktası ile akarsuun çevre duvarında yıkılmalar meydana geldi. Yaşamılan olayda 2 kişi yaralandı. Yaralılar çöken yerden çıkartılarak hastaneye kaldırıldı.
Park halinde bulunan bir hafif ticari araç da çöken oyuğa düştü. Çukura düşen araç çıkartılırken, bölge de trafiğe kapatıldı.

İNŞALLAH CAN KAYBI YAŞANMAZ
Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, “Yol bölgesini kapatmıştık ama maalesef insanlarımız şeridi açarak burayı trafikte kullanmışlar. Afet nedeniyle köprü başında büyük bir oyuk oluştu. 2 vatandaşımızı oyuktan kurtardık. Park halinde bir araç da oyuğun içine düştü. İnşallah can kaybı yaşanmaz” dedi.
Olayı gören vatandaşlar da bir anda köprünün baş tarafında bir çökme olduğunu, 2 kişinin yaralandığını, bir aracın da oluşan oyuğa düştüğünü söylediler.

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2019, 15:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4