Buz: 3 Puan Önemliydi

Samsunspor teknik direktörü İrfan Buz, "Oyunun içerisinde pozisyonlara baktığımız zaman, golü erken bulmuş olsaydık çok daha farklı olabilirdi. Önemli olan buradaki 3 puan. Ondan dolayı mutluyuz” dedi.

Buz: 3 Puan Önemliydi

Samsunspor teknik direktörü İrfan Buz, galip geldikleri Pendikspor karşılaşması sonrasında çok mutlu olduğunu söyledi. Kırmızı beyazlı ekibin tecrübeli çalıştırıcısı, "Kendi sahamızda uzun zamandan sonra taraftarımızla buluştuk. Taraftarlarımız müthişti. Sonuna kadar bizi destekledi. Haklı bir galibiyet aldığımızı düşünüyoruz. 2-0’ın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu 3 puan bizim için çok önemliydi" dedi.  

TARAFTARA TEŞEKKÜR ETTİ  

"Oyunun içerisinde pozisyonlara baktığımız zaman, golü erken bulmuş olsaydık çok daha farklı olabilirdi" diyerek sözlerine devam ettiren Samsunspor teknik direktörü İrfan Buz, "Önemli olan buradaki 3 puan. Ondan dolayı mutluyuz” dedi. Taraftara teşekkür eden İrfan Buz, “Taraftarlarımıza teşekkür etmek istiyorum. Müthiş bir destek vardı. Bu desteği bize versinler. Bizlere inansınlar. Ne olursa olsun bunun üstesinden geleceğiz” diye konuştu. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4