banner327

Erhan Atın Umar için Mehmet Pank'ı suçladı

Mehmet Pank'ın Umar Aminu'nun takımdan ayrılışı ile ilgili olarak, 'Bu işin içinde Erhan Hoca da var' şeklindeki sözleri üzerine Erhan Altın açıklama yaptı.

Erhan Atın Umar için Mehmet Pank'ı suçladı ABONE OL

Eski Samsunspor Teknik Direktörü Erhan Altın, bazı sosyal medya hesaplarında ve internet haber sitelerinde dönemin Samsunspor Başkanı Mehmet Pank tarafından Umar Aminu'nun takımdan ayrılışı ile ilgili olarak, 'Bu işin içinde Erhan Hoca da var' ifadeleri üzerine açıklama yaptı. Mehmet Pank’ın bu açıklamasının kesinlikle gerçek dışı olduğunu belirten Altın, adeta onu topa tutarken, şu ifadeleri kullandı: "Hiç hak etmediğim halde, tarafım hedef gösterilerek yapılan bu açıklamanın sadece gündemde kalmak adına olduğunu düşünmekteyim. "

İSTENMEYEN ADAMDI

"Zira, başkanlığı süresince büyük Samsunspor Kulübü'ne hiçbir katkı sağlamamış, futbolcuları ve kulüp personeli tarafından sevilmemiş, istenmeyen adam ilan edilmiş bir kişi başkanlık etiketini kaybettiğinde kendi sorumluluğundaki hususları başkalarının üzerine atarak gündemde kalmaya çalışmaktadır.

PARASINI VERMEYEN YÖNETİMDİR

Aminu Umar, yönetimimdeki takımın devamlı oynayan bir oyuncusu ve en önemli parçalarından birisiydi. Umar’ın takımdan ayrılma sebebi parasını alamamış olmasıdır. Parasını vermeyen de takımın teknik direktörü değil başkanıdır, yönetimidir. Futbolculara para ödemekle yükümlü kişi futbolcuların parasını ödemedi diye bunun sorumlusu ben olamam. Umar’ın takımdan ayrılışıyla benim nasıl bir bağım olduğunu düşündüğünü anlayabilmiş değilim."

SUÇ ATARAK HATALARINI KAPATIYOR

"Samsunspor’da, bu kişinin başkanlığı döneminde 5 ay para almadan çalışıp, takımdaki oyuncularıma adeta terapi uygulamış bir teknik adam olarak hakkımda çıkan haberlere üzüldüğümü ancak çok da önemsemediğimi belirtmek isterim. Zira, haberi yaptıran kişi sadece gündemde kalmak adına başkalarına suç atan ve yaptığı hataları kapatmaya çalışan birisidir. "

ESEFLE KINIYORUM

"Öyle ki, gündemde kalmak uğruna kendi ailesini, oğlunu dahi bu konuya dahil etmekten çekinmeyen bu kişi yaptığı açıklamalarla hatasını olayın içine başkalarını çekerek kapatmaya çalışmaktadır. Aslı astarı olmayan ve hiçbir şekilde dahil olmadığım bu konuda kendi oğlunun üzerine yemin etmesini de bir baba olarak esefle kınıyorum."

İTİBAR ETMEYİN

"Buradan tüm kamuoyuna sesleniyorum. Bu kişinin söylediklerine itibar edip, bu kişiyi gündemde tutmayınız. Aminu Umar’ın takımdan ayrılışı ile hiçbir alakam yoktur. Umar’ın takımdan ayrılışının sorumlusu parasını ödemeyen yönetim kurulu ve başkanıdır."

Kaynak: Habergazetesi

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2015, 10:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4