banner341

Sağlam, Sosyal Medyadan Seslendi - Samsunspor Haberleri

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam sosyal medya hesabından samsunspor camiasına seslenerek, "Er yada geç şampiyonluğu kutlayacağız" dedi.

Sağlam, Sosyal Medyadan Seslendi - Samsunspor Haberleri ABONE OL

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, bugünün 25 Nisan olduğunu hatırlatarak, “Her şey yolunda gitseydi bugün Cumhuriyet Meydanı’nda bir randevumuz vardı. Süper Lig yolculuğumuzun başarıyla tamamlanan ilk kısmını şampiyonluğu coşkuyla kutlayacaktık” dedi

Kırmızı-Beyazlı ekipte tecrübeli Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, sosyal medya hesabı üzerinden Samsunsporlu taraftarlara seslendi. Sağlam, “Büyük  Samsunspor’un büyük taraftarı. Hepinizi sevgiyle saygıyla selamlıyorum. Bugün 25 Nisan. Her şey yolunda gitseydi bugün Cumhuriyet Meydanı’nda bir randevumuz vardı. Süper Lig yolculuğumuzun başarıyla tamamlanan ilk kısmını, şampiyonluğu coşkuyla kutlayacaktık. Olağanüstü sebeplerden dolayı maalesef olmadı. Bu kutlamayı daha sağlıklı günlerde, daha coşkulu şekilde yapacağız. Hiç merak etmeyin biz başkanımızla yöneticilerimizle geleceğe dair çok güzel planlar yapmaya devam ediyoruz. Futbolcularımız da olayın farkında. Biliyorum sizlerde sıkıldınız ve bizi özlediniz ama, biraz daha sabretmeliyiz ve salgınla ilgili mücadeleye devam ededeceğiz. Daha sağlıklı günlerde daha büyük zaferlere imzamızı atacağız” ifadesine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4