banner433

Samsunspor'a Avrupa'dan Canavar Gibi Futbolcular

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Samsunspor'a Yeni sezon için en düşük 7 en yüksek 10 oyuncu transferi yapmayı düşünüyoruz" dedi.

Samsunspor'a Avrupa'dan Canavar Gibi Futbolcular

Yılport Samsunspor FK Başkanı Yüksel Yıldırım, transfer çalışmalarının büyük bir gizlilik içinde devam ettiğini söyledi. Latin Amerika ülkelerinde şu anda oyuncuların çok yüksek paralar istediğini ve bundan dolayı rotalarını Avrupa pazarına çevirdiklerini ifade etti. Kırmızı beyazlı ekibin Başkanı Yıldırım, Samsun Gazetesi'nden Salim Yıldız'a konuştu. Başkan Yıldırım, özellikle yabancı transferleriyle ilgili şunları söyledi; 

LATİN AMERİKA DEFTERİNİ KAPATTIK 
"Latin Amarika pazarında başarılı olamadık. İstediğimiz oyuncular pahalı geldi bize. Çok oyuncu var ancak:; covıd 19 'dan dolayı oralarda hayat durdu. Brezilya başta olmak üzere Ekvator, Kolombiya, Peru gibi bir çok ülkede ölü sayısı ve pandemi giderek artıyor. Elimizi attığımız birkaç oyuncuya istenen paraları duyunca biz durduk. 

TRANSFERDE UÇUK PARALAR VERMEYECEĞİZ
Biz böyle uçuk paralar veremeyiz. Yüksel Yıldırım bu ülkelerde çok bilinen bir isim olduğu için istediğimiz oyuncular ve kulüpleri yüksek paralar istedi. Biz de Latin Amerika'dan oyuncu transferini şimdilik durdurma kararı aldık. Belki ilerleyen dönemlerde pazarda fiyatlar düşerse o zaman yeniden oyuncu bakabiliriz. 

AVRUPA'DA  ARAYIŞLARIMIZ SÜRÜYOR 
Şu anda ağırlıklı olarak Avrupa'da oyuncular bakıyoruz. Canavar gibi oyuncular bulduk. Biz eğer pahalı oyunculara gidersek en düşük 7 normal oyuncular olursa 8 olacak. Biz yeni sezon için en düşük 7 en yüksek 10 oyuncu transferi yapmayı düşünüyoruz."

Kaynak:samsunhaber.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344