Samsunspor'da Gökhan Meral'in Sakatlığı Geçti

Sakatlığının tamamen geçtiğini belirten Samsunspor'un tecrübeli oyuncusu Gökhan Meral, virüs nedeniyle uzak kaldığı takım arkadaşlarını da özlediğini ifade eti.

ABONE OL
GALERİ HABERİN İÇİNDEN
Samsunspor'dan yardım kampanyası

Samsunspor'dan yardım kampanyası

Sağ alt arka adalesindeki 2’nci derece kas hasarı sakatlığı nedeniyle antrenmanlara çıkamayan Meral’ın tedavisi tamamlandı. Bir süre Nuri Asan Tesislerinde kuvvet ve dayanıklılık çalışması yapan Gökhan Meral, bundan sonraki çalışmalarını takımla birlikte yapacak.

Sakatlığını atlattığını ifade eden Gökhan Meral, “Yaklaşık 3 haftalık tedavinin ardından sakatlığımdan kurtuldum. Kulüp doktorumuz Gürbey Kahveci ve benimle yakından ilgilenen Fizyoterapistimiz Oğuzhan Şimşek’e çok teşekkür ediyorum. Nuri Asan Tesisleri’ndeki antrenmanlarım gayet iyi geçti. Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam’ın bize verdiği programlar doğrultusunda çalıştık. Koronavirüs salgını nedeniyle takım arkadaşlarımın bazıları evlerinde çalışmalarını yapıyor. Bu sebepten dolayı arkadaşlarımı da özledim. 19 Mayıs Stadyumu’nda muhteşem taraftarımızın da desteği ile arkadaşlarımla omuz omuza verip mücadele etmeyi özledim. Virüs salgını nedeniyle arkadaşlarımızdan uzak kaldık” dedi.   

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4