banner433

Samsunspor'dan Korsan Ürün Satıcılarına Uyarı

Yılport Samsunspor Kulübü resmi sitesi üzerinden korsan ürün satıcılarına dönük bir uyarı bildirisi yayımladı.

Samsunspor'dan Korsan Ürün Satıcılarına Uyarı

Kırmızı-Beyazlı kulüp, son günlerde piyasada korsan ürün satışının yapıldığını söyleyerek, lisanslı ürünlerin sadece store55 mağazaları ile store55.com.tr resmi internet sitesinden satıldığını hatırlattı.

Samsunspor Kulübü, son zamanlarda korsan ürünlerin piyasaya sunulduğunu açıkladı. 

Kulüp tarafından yapılan açıklamada, "Son günlerde kulübümüzün adı ve logosunu kullanarak bazı ürünlerin kar elde etmek amacıyla piyasaya sunulduğunu görmekteyiz. Öncelikle belirtmek isteriz ki kulübümüzün para karşılığı satılan resmi bir dergi veya gazetesi yoktur" denildi.

Ayrıca, "Samsunspor logolu orjinal lisanslı ürünlerimiz sadece store55 mağazalarında ve store55.com.tr resmi internet sitemizde satılmaktadır. Şanlı armamız ve kulübümüzün adı ile piyasaya sunulan korsan yayın ve ürünler ile ilgili yasal yaptırım hakkımızı saklı tuttuğumuzu kamuoyunun bilgisine sunarız" ifadesine yer verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344