banner341

Samsunspor Taraftar Gruplarından Ortak Basın Açıklaması

Samsunspor Taraftar Gruplarından Ortak Basın Açıklaması yapıldı.

Samsunspor Taraftar Gruplarından Ortak Basın Açıklaması ABONE OL

SAMSUN KAMUOYUNA ÖNEMLE DUYURULUR 
Türkiye’nin en köklü spor markalarından birisi olan Samsunspor, özellikle son dönemde büyük başarılara imza atmaya başlamış ve eski güçlü günlerine yeniden kavuşmuştur. Öyle ki, zor günleri geride bırakarak, Yüksel Yıldırım öncülüğünde yeniden Süper Lig yolunda mücadele etmeye başlamıştır.

Güçlü bir yönetim, güçlü bir takım ve güçlü bir taraftar yapısıyla yoluna devam eden Samsunspor, gelecek adına tüm şehri umutlandırmıştır. İşte tam da bu birlik ve beraberlik ortamında, herkes omuz omuza vermişken, birileri bu tabloyu bozmak için var gücüyle mücadele etmektedir.

Karalama kampanyaları ile Sayın Yüksel Yıldırım’ı hedef alan bir kesim, saçma sapan yorumlarıyla, Samsunspor sevdalılarının arasına nifak tohumları ekmeye çalışmaktadır. Daha önce de defalarca dile getirdiğimiz gibi, buradan onlara sesleniyoruz! Şehrimizin sevdası, hepimizin ortak aşkı olan Samsunspor’da sağlanan birlik ve beraberlik ortamından rahatsız olduğunuzu biliyoruz!

Samsunspor başarıdan başarıya koştukça, sizlerin içten içe başarısızlık duası ettiğinizi de biliyoruz! Ama sizin de bilmeniz gereken bir şey var; Şehir böylesine kenetlenmişken, takım başarı merdivenlerini hızla çıkıyorken, bütün bu heyecanın arkasında Sayın Yüksel Yıldırım varken, kimse size bu şehirde nifak tohumları ektirmez! Biz sizin ne yapmaya çalıştığınızı biliyoruz! Siz de bizim Samsunspor için neler yapabileceğimizi biliyorsunuz!

Ya siz de Samsunspor sevdamıza ortak olun ve başarılarla birlikte gurur duyalım, ya da artık çenenizi kapatın.

Bilinmesinde fayda var ki; bizim için söz konusu Samsunspor ise gerisi teferruattır.


SAMSUNSPOR TARAFTAR GRUPLARI

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2020, 18:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet mistanoglu
Ahmet mistanoglu - 1 yıl Önce

Herkes konuşur Samsunspor yapar yaşa büyük baskan

SIRADAKİ HABER

banner4