Samsunspor yeni sezon hazırlıklarına başladı! Bayram Bektaş'tan ilk açıklama

Yılport Samsunspor, 20 Haziran Pazartesi günü yaptığı antrenmanla yeni sezon hazırlıklarına başladı. Teknik Direktör Bayram Bektaş burada ilk açıklamasını da yaptı.

Samsunspor yeni sezon hazırlıklarına başladı! Bayram Bektaş'tan ilk açıklama

Teknik Direktör Bayram Bektaş yönetiminde yapılan yeni sezonun ilk antrenmanında takımımız ısınma hareketleri, aerobik çalışma, pas çalışması ve 5’e 2 top kapma çalışmasının ardından son buldu.
Taraftarların da yoğun ilgi gösterdiği antrenmanı Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Veysel Bilen, Genel Müdür Soner Soykan, Futbol Gelişim Direktörü Batu Kaplan, Samsunspor Basketbol Başkan Vekili Arzu Uslu’da izledi.
TEKNİK DİREKTÖR BAYRAM BEKTAŞ’DAN AÇIKLAMA
Yeni sezonun ilk antrenmanı öncesi Teknik Direktör Bayram Bektaş, basın mensuplarının sorularını cevapladı.
İlk olarak yeni sezonu değerlendiren Teknik Direktör Bayram Bektaş, “İnşallah 2 dönemli kampımızı en iyi şekilde bitirip eksik olan oyuncularımız da bize katıldığında istediğimiz oyun şeklini oluşturacağız. İnşallah taraftarlarımızın beklediği o mücadele ve futbolu sahaya yansıtırız. Bu mücadele de umarım sonuçlara yansır ve herkes mutlu olur. Novikovas kendisine verilen iznin ardından takıma katılacak. Moryke Fofana ve Tomane de 2 gün izinli. Bir kaç gün içinde burada tamamen toplanırız. Samsun'daki kampta amacımız gençlerimizi görmek. Çünkü kampa belli bir sayıda oyuncu götüreceğiz. Dolayısıyla buradaki çalışmalarımızda gençlerimizi değerlendireceğiz. Kampa 25 veya 27 oyuncu ile gideceğiz. Zaten çekirdek kadromuz var bu sayıya gençleri dahil edeceğiz. Kayseri'deki kamptan sonra Bolu'ya geçeceğiz ve burada hazırlık maçlarını oynayacağız” dedi.
Ligde önemli bir yarış içerisinde olacaklarını belirten Bayram Bektaş, “İhtiyaç duydukça transferlerimizi yapıyoruz. Ligde önemli bir yarış içinde olacağız ve sonuna kadar o yarışın içinde olmak istiyoruz. Onun için bir kaç tane daha nokta transferimiz olacak. Temaslarımız sürüyor. Kevin Boli ile Sheldon Bateau'nin yönetimsel sıkıntıları var. Ismael Diomande'nin farklı bir sıkıntısı var. Burada kalma isteği de var. Eğer performansı yeterli olursa yani verimli olduğu takdirde takımda kalmasını istiyoruz. Boli ve Bateau'yu takımda düşünmüyoruz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344