banner433

Yıldırım: Amacım Samsunspor'u, Futbolcu İhraç Eden Bir Kulüp Haline Getirmek

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Gençlik Topluluğu tarafından tele konferans yoluyla canlı yayınlanan “Futbolu Konuşuyoruz” adlı söyleyişi programı gerçekleştirildi. Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım da konuklar arasındaydı.

Yıldırım: Amacım Samsunspor'u, Futbolcu İhraç Eden Bir Kulüp Haline Getirmek

Başkan Yüksel Yıldırım video konferansta; "Günü kurtarmak değil, geleceği düşünmek zorundayız. Çok açık biriyim ve kimseye biat etmediğim için bu düşüncelerimi açıkça ifade ettim. O nedenle Samsunspor akılla yönetilmeli dedim” dedi.

ÜNLÜ İSİMLER KATILDI
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Gençlik Topluluğu tarafından tele konferans yoluyla canlı yayınlanan “Futbolu Konuşuyoruz” adlı söyleyişi programı gerçekleştirildi. Samsunspor’un başarılarının ve gelecekte yapacaklarının konuşulduğu programa; Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, yapımcı ve sunucu Burcu Esmersoy ile TRT Spor Spikeri Erdoğan Arıkan konuk olarak katıldı. 

ÇOK AÇIK SÖZLÜYÜM 
Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, "Amacım kimseyi kötülemek değil. Kulüplere gelip başkan olup, sonra bırakmamak için direnenler ve başkanlık imajını kullanıp başka işlerle uğraşanlar için dedim. Futbola destek vermek yerine kendi çıkarlarını sağlamak için oralarda olduklarını gördüm. Çok açık biriyim ve kimseye de biat etmediğim için bu düşüncelerimi açıkça ifade ettim. O nedenle Samsunspor akılla yönetilmeli dedim” ifadelerini kullandı.

PLANLAR YAPIYORUZ
Yıldırım, amaçlarının Gençlik ve Spor Bakanlığı Mehmet Kasapoğlu’nun ifade ettiği gibi iyi futbolcular yetiştirip ihraç eden durumuna gelmek olduğunu söyledi. Bu sayede kulüplerin para kazanacakları bir yapıya sahip olacağını belirten Yıldırım, “Bunu Portekiz çok güzel yapıyor. Tekerleği yeniden icat etmenin gereği yok. Günü kurtarmak değil, geleceği düşünmek zorundayız. Bu nedenle Samsunspor’da gelecek planlaması yapıyoruz” diye konuştu. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344