Abdulkadir Köstek Atakum İlçe Başkanı oldu

AK Parti Samsun İl Yönetim Kurulu Üyesi Abdulkadir Köstek Atakum İlçe Başkanı oldu. Köstek'in ataması bugün genel merkez tarafından yapıldığı öğrenildi.

Abdulkadir Köstek Atakum İlçe Başkanı oldu ABONE OL

AK Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Abdulkadir Köstek Atakum İlçe Başkanı oldu.  Köstek'in ataması bugün genel merkez tarafından yapıldığı öğrenildi.

Samsun Genç İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi olan Köstek, Gümrük Müşaviri olarak görev yapıyor.

Atakum eski İlçe Başkanı Haluk Köksoy'dan boşalan kolkut için, AK Parti Genel Merkezi tarafından değerlendirmeler sonucunda Gümrük Müşaviri Abdulkadir Köstek, Atakum'un yeni ilçe başkanı oldu. 

Bugün genel merkez de yapılan son görüşmelerin ardından Köstek, mazbatasını Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir'den teslim aldı. 

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2020, 17:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
İsme Gerek Yok
İsme Gerek Yok - 6 ay Önce

Yine ilin atamasıyla sonuçlanmış bir görevlendirme. İnşAllah daha öncekiler gibi samimiyetsiz, kendini ve yönetimini kayıran, çalışanları görmeyip kendi koltuğunu düşünenler gibi olmaz Abdülkadir başkan. Seçimdeki çalışanları, gençlerin emeğini ve hakkını vererek kendi listesini kendi yapar ve hak edenleri hakettiği yere getirir inşAllah. Bu tarzda atamalar sonucundan ilin baskı ve isteğine göre listeler şekillenir. Hep böyle gördük. Ayrıca Atakum'a Abdülkadir başkanın hayırlı olması gerekir çünkü Atakum seçim kaybedilmiş bir ilçemizdir.

SIRADAKİ HABER

banner4