Ak Gençlik İlkadım’da Buluştu

Ak Parti Samsun İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe ve Yürütme kurulu üyeleri ile birlikte İlkadım İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Toplantısına katılarak seçim değerlendirmelerinde bulundu.

Ak Gençlik İlkadım’da Buluştu ABONE OL

İstikrar İçin Kapı Kapı Dolaşacağız

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren İlkadım İlçe Gençlik Kolları Başkanı Oktay Avcılar “İlkadım İlçe Gençlik Kolları Yönetimi olarak mahalle başkanlarımızla, sandık yönetim kurullarımızla yeniden istikrar için kapı kapı dolaşacağız. 7 Haziran sonrası yaptığımız istişareler ile eksiklerimizi gözden geçirdik yenilendik ve 1 Kasım da yenilenecek seçimlerin önemimin farkındayız ve bunu kapı kapı gezerek tüm seçmenlerimize anlatmak için canla başla çalışacağız” dedi.

Ak Parti Türkiye Gençliğinin Umudu

Toplantıda konuşmasını gerçekleştiren İl Gençlik Kolları Başkanı Göktepe “ 7 Haziran da milletimizin ortaya koyduğu iradeye saygı duyan tek parti Ak Parti’dir. Ülke Menfaatlerini önde tutan bir anlayışla oluşabilecek bir koalisyon hükümeti için tüm samimiyeti ile mücadele veren ve müzakare eden tek parti Ak Parti’dir. Geldiğimiz süreçte görünen tablo çok açıktır sorumluluktan kaçan bir CHP, her şeye hayır diyen bir MHP ve kandilin sözünden çıkmayan bir HDP. Şimdi yeniden İstikrar demenin ve ülkemiz üzerinde oynanan oyunları gerekire uyumadan milletimize anlatmanın zamanı. Ak parti Türkiye’nin umudu Türkiye gençliğinin umududur. Ve bu umudu ayakta tutabilmek için şimdi çalışmanın zamanıdır” diye konuştu.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2015, 08:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4