AK Parti Çarşamba İlçe Teşkilatı’na Dördüncülük Plaketi

AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 81. İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda 31 Mart Yerel Seçimleri’nde Türkiye 4.’lüğü için AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden’e plaket takdim edildi.

AK Parti Çarşamba İlçe Teşkilatı’na Dördüncülük Plaketi

AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 81. İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda 31 Mart Yerel Seçimleri’nde Türkiye 4.’lüğü için AK Parti Çarşamba İlçe Teşkilatı adına AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden’e AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş tarafından plaket takdim edildi.

Plaketi teşkilatın her üyesi için kabul ettiğini söyleyen AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden, “31 Mart Yerel Seçimleri için seçim süreci boyunca genciyle, yaşlısıyla, kadınıyla, mahalle başkanıyla, yönetim kurulu üyeleriyle hep birlikte partimizin en yüksek oyu alabilmesi için gece gündüz demeden çalıştık. Bunun sonucunda da Türkiye 4.’sü olduk. Ben seçim süreci boyunca bizimle gece gündüz demeden çalışan, her zaman destek veren ve bizlere sandıkta destek veren herkese partim adına çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat kahraman
Murat kahraman - 3 yıl Önce

Yalanlarla kurulu bir parti yalanlarla secılmıs bir belediye BASKAN hepsi yalan 5 sene surmez belediye borc batağına duser o zaman ararsınız huseyın dindarı 5 ay OLMUS daha carsamba ya cıvı cakılmadı aksine EMİRGAN ve gulhane gıbı yerleri baskanların verıldı

SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344