AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığından Teşkilatlara Tirit Programı

AK Parti İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen tirit programına AK Parti İlkadım ilçe başkanı Adnan Varol, AK Parti il başkan yardımcısı Nuri Gençtürk , İlkadım belediye başkan yardımcısı Yahya Çınkıl, İlkadım belediye başkan yardımcısı Cemal Kulein İlkadım belediyesi başkan danışmanı Fatih Güzel ve Kadir Aztopal, İlkadım Belediye müdürlerimizden Mustafa Yeşil,İlkadım Belediyesi kurucu başkanı Dr. Ahmet Okuyucu, İlkadım belediyesi cenaze himetleri müdürü Kamil Yılmaz, İlkadım belediyesi temizlik işleri müdür yardımcıları Osman Çelik ve Şükrü Genç, AK Parti İlçe yönetim kurulu üyeleri, AK Parti İlkadım Gençlik kolları başkanı Oktay Avcılar ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti İlkadım Kadın kolları başkanı Halime Kesmen ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte mahalle teşkilatları başkanları katıldı.

AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığından Teşkilatlara Tirit Programı ABONE OL

Programda konuşma yapan AK Parti İlkadım ilçe başkanı Adnan Varol “ AK Parti ilkadım ilçe başkanlığı ailedir. Sizler bu ailenin fertlerisiniz. İlkadım teşkilatımız olsun, il teşkilatımız olsun, belediyemiz olsun biriz birlikteyiz. Bu güzel tabloyu Allah sonuna kadar bozmadan götürmesini niyaz ediyorum. Zorlu bir süreçten geçiyoruz. Önümüzde Türkiye’nin kaderini belirleyecek olan genel seçim var. Bu genel seçimde bizler üzerimize düşen ne varsa yapmak için hazırız. Sayın dava arkadaşlarım bildiğiniz üzere il başkanlığı seçim süreci var. Genel merkezin kararı doğrultusunda AK Parti il başkan adayımız Muharrem Göksel kardeşimizdir. Bizler ilkadım ilçesi olarak Genel Merkezin göstermiş olduğu adayı sonuna kadar destekleyeceğiz. Muharrem kardeşime şimdiden çıkmış olduğu bu yolda başarılar dilerim.” dedi.

AK Parti ilkadım ilçe başkanlığı olarak bir önceki yönetimde bulunup bazı sebeplerden dolayı aralarında olamayan eski yönetim kurulu üyelerine hediye takdiminde bulunuldu. Hediye takdimi sırasında yönetimden ayrılan Murat Köse, Hasan Karaman, Hüseyin Yangın “Bizler resmi olarak listede olmayabiliriz fakat bu ailenin parçasıyız. Her daim göreve hazırız.” dediler.

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2015, 20:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4