AK Parti İlkadım İlçe Teşkilatı'ndan vefa ziyaretleri

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar ve beraberindeki heyet, AK Parti İlkadım Teşkilatları'nda geçmiş dönemlerde görev yapmış teşkilat mensuplarına ziyaretler gerçekleştirdi. Başkan Avcılar, yapmış olduğu ziyaretlerde birlik, beraberlik ve vefaya vurgusu yaptı.

AK Parti İlkadım İlçe Teşkilatı'ndan vefa ziyaretleri ABONE OL

AK Parti İlkadım İlçe Teşkilatı, vefa örneği göstererek ilçe teşkilatında geçmiş dönemlerde görev almış partililere ziyaretler gerçekleştirdi.
İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, başkan yardımcıları ve yöretim kurulu üyeleri ile birlikte ilçe teşkilatında geçmiş dönemlerde görev alan teşkilat üyelerinin işyerlerinde ziyaret ederek birlik ve beraberlik mesajları verdi. 

VEFA ZİYARETLERİ
Yapılan vefa ziyaretleri kapsamında geçmiş dönemde görev yapan teşkilat mensuplarını ziyaret ederek biraraya geldiklerini, bilgi, birikim ve tecrübelerinden faydalandıklarını dile getiren İlçe Başkanı Oktay Avcılar, "Hepsi birbirinden değerli olan teşkilat büyüklerimizin tecrübelerinden yönetim kurulumuz ile birlikte faydalandık. İlkadım ilçesinde yıllarca teşkilatlarda emek veren değerli büyüklerimizin birikimleri bizler için çok önemli. Hepsi ayrı ayrı bir değer. Allah rızası için siyaset yapıyorsak bu değerleri görmezden gelemeyiz.
İlkadım ölçeğine baktığımız zaman bir çok ilden büyük bir ilçede siyaset yapıyoruz. Bunun getirdiği bir takım zorluklarda oluyor. Bu zorluklar ile başa çıkmak bizler için çok kolay. Bunun altını çizmek istiyorum. 

BİR OLACAĞIZ DİRİ OLACAĞIZ
Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan 'ın hemen hemen her konuşmasında dile getirdiği bir cümle var. Bu cümle bir olacağız diri olacağız ve hep birlikte Türkiye olacağız. Zorluklar ile başa çıkmanın parolası tamda bu cümledir. Bizde bu düstur ile göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çünkü güçlü bir Türkiye için güçlü ak kadrolara ihtiyaç var. Bu kadroların güçlü olması teşkilatlarda oluşan bu güzel birlikteliklerdir. Bizlerde bunun farkında olarak eski yeni unutulmuş kimse bırakılmadan ayrım yapılmadan gönül siyasetiyle 2001 ruhunu birlik ve beraberlik içerisinde yaşamaya devam ediyoruz. Bu koltuklarda hizmetleri geçen değerli büyüklerimizden Allah razı olsun. Güçlü bir ilkadım için hep birlikte el ele kol kola yürüyeceğiz." dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet selim
Ahmet selim - 9 ay Önce

Ankara ak parti il başkanı ne zaman degisecek?i secim sonucu ortada ankara belediyesini kaybettik ankarada üye sayısı düştü

SIRADAKİ HABER

banner4