AK Parti Kadın Kolları kapı kapı dolaşacak

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser, “Tüm ilçelerde, kadın kolları teşkilatlarımızla birlikte kapı kapı dolaşıp, Samsun’da AK Parti’yi layık olduğu yere taşıyacağız” dedi.

AK Parti Kadın Kolları kapı kapı dolaşacak ABONE OL

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser, ilçe kadın kolları teşkilatlarını teker teker dolaşarak, istişare toplantıları yaptıklarını söyledi. Bu süreçte şu ana kadar Ayvacık, Atakum, Bafra, Ladik, Kavak, 19 Mayıs, Çarşamba, İlkadım, Canik ve Tekkeköy ilçelerini ziyaret ettiklerini ifade eden Keser, diğer ilçelere de en kısa zamanda gideceklerini söyledi. 1 Kasım 2015 tarihinde gerçekleştirilecek genel seçimlere tam kadro hazır olduklarını belirten Keser, açıklamasını şöyle sürdürdü: “Samsun milletvekilliği için AK Parti’den aday adayı olan isimlere hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz.

İlçe kadın kollarımızda gerçekleştirdiğimiz istişare toplantılarında, seçim hazırlıklarını kadın kolları teşkilatlarımıza anlatıyoruz. Seçim sürecinde, tüm teşkilatlarımızla birlikte kapı kapı dolaşacak; çatkapı programları ve ev toplantıları gerçekleştireceğiz. Seçimlerde AK Parti’nin Samsun genelinde en iyi yere gelebilmesi için canla başla çalışacağız. Çalınmadık kapı, ulaşılmadık kişi bırakmayacağız. Biz bu süreç içerisinde bize verilen görevde kesinlikle kaçmayacağız. Yaptığımız ilçe toplantılarında varsa eksikliklerimiz, bunları istişare ettik. Bu toplantılardaki amacımız, eksiklikleri ortadan kaldırmaktır. Seçim sürecini en başarılı şekilde idame ettirerek; Samsun, bölgemiz ve ülkemiz için hayırlı bir sonuç elde edeceğimize inanıyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2015, 11:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4