AK Parti Samsun'dan Belediye Başkan Adayları listesi açıklaması

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu sosyal medyada ilçe belediye başkan adayları açıklandı diye dolaşan isimlerle ilgili olarak kamuoyuna açıklama yaptı.

AK Parti Samsun'dan Belediye Başkan Adayları listesi açıklaması ABONE OL

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, son günlerde sosyal medya ve bazı yayın organlarında yer alan paylaşımlar ve haberlerde ilçe belediye başkan adaylarının belli olduğuna yönelik listelerin dolaşması üzerine açıklama yaptı. 
Başkan Aksu, açıklamasında şu ifadelere yer verdi; "Son dönemde, özelliklede bugün öğle saatlerinden itibaren sosyal medya ve bazı yayın organlarında ilçe belediye başkan adaylarımızın belli olduğuna yönelik listeler dolaşmaktadır. Bir kez daha özellikle belirtmek isterimki belediye başkan adaylarımız, 19 Ocak Cumartesi günü saat 14.00'da Yaşar Doğu Spor Salonu'nda düzenleyeceğimiz törende, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanacaktır. Hemşehrilerimizin ve teşkilat mensuplarımızın, genel merkezimiz ve il başkanlığımıza atfen yapılan bu tür spekülatif paylaşımlara ve haberlere itibar etmemelerini istirham ediyorum."

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2019, 16:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
Samsunlu
Samsunlu - 2 yıl Önce

Samsun İlçe Belediye Başkan Adayları listesi sizde yok mu

SIRADAKİ HABER

banner4