AK Parti Samsun'dan yoğun ve coşkulu programlar

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, pazar günü İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milletvekilleri, Belediye Başkanları ve partililerin katılımıyla yoğun programlar gerçekleştirdiklerini söyledi.

AK Parti Samsun'dan yoğun ve coşkulu programlar

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, "Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı'na telefonla bağlanması ve bizlere güveninin sonsuz olduğunu bir kez daha ifade etmesi gurur ve mutluluk vericiydi. Yakın bir gelecekte kendilerini Samsun'umuzda hemşehrilerimizle buluşturmanın heyecanı ve arzusu içerisindeyiz" dedi

YOĞUN VE COŞKULU PROGRAMLAR 
AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, pazar günü İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Yusuf Ziya Yılmaz, Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'in katılımıyla yoğun programlar gerçekleştirdiklerini söyledi. 
Programlar kapsamında; İlçe başkanları ve belediye başkanları ile toplantı, Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Topantısı, Büyükşehir Belediyesi ve AK Parti Samsun İl Başkanlığı ziyaretleri gerçekleştirildi. Daha sonra ise Şehit aileleri, Gaziler, iş insanları ve STK temsilcileri ile bir araya gelindi. Günün son programında ise Asarcıklılar Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından yoğun katılımla düzenlenen tirit gecesi programında vatandaşlarla coşkulu buluşma gerçekleştirildi. 

ERDOĞAN'IN KATILMASI SEVİNDİRDİ, COŞTURDU   
Yoğun geçen programları değerlendiren Başkan Ersan Aksu, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı'na telefonla bağlanarak kendileriyle birlikte olmasından dolayı gurur duyduklarını belirterek, "Sn. Cumhurbaşkanımızın teşkilatımıza seslenmesi ve bizlere güveninin sonsuz olduğunu bir kez daha ifade etmesi mutluluk verici. Sn. Cumhurbaşkanımza hemşehrilerim ve teşkilatım adına şükranlarımı sunuyorum. Yakın bir gelecekte kendilerini Samsun'umuzda hemşehrilerimizle buluşturmanın heyecanı ve arzusu içerisindeyiz. Samsun Teşkilatı olarak çalışmalarımıza üstün bir gayretle devam ediyoruz" dedi. 

YATIRIM MÜJDELERİ 
Samsun'a hizmetlerin hız kesmeden devam ettiğini de dile getiren Başkan Aksu, "Samsun'da çok sayıda yatırımı hayata geçirdik. Şu anda da devam eden yatımlar var. Alaçam Hükümet Konağı tamamlandı ve hizmete alındı. Canik Hükümet Konağı'nın ve Irmak Polis Karakolu'nun yapımı devam ediyor. Çarşamba'ya yeni Hükümet Konağı ile ilgili çalışmalar var. Canik ve İlkadım ilçelerimiz için Jandarma Karakol noktası yapılması gündemde. İlçelerimize çeşitli yatırımlar için destekler var. Samsun, hizmet alan, yatrımların devam ettiği bir şehir. Sn. Cumhurbaşkanımıza, İçişleri Bakanımıza, Genel Başkan Yardımcımıza ve Milletvekillerimize teşekkür ediyorum" diye konuştu. 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4