AK Parti'de İl Yönetimi'ne girmek isteyenlerin dikkatine!

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, İl yönetimini oluşturmak ile ilgili de çalışmaların yoğun bir şekilde sürdüğünü, İl yönetiminde görev almak isteyenlerin başvurularını almaya başladıklarını belirtti.

AK Parti'de İl Yönetimi'ne girmek isteyenlerin dikkatine! ABONE OL

AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından yapılan yazılı açıklamada şu sözlere yer verildi: "Ak Parti il başkanlığında kongre hazırlıkları yoğun şekilde devam ediyor.

Ak Parti il başkanlığında kalan dört ilçenin kongre çalışmaları devam ederken aynı zamanda 24 Mart’ta gerçekleşecek il kongresinin hazırlıklarıda tüm hızı ile devam ediyor.

AK Parti Samsun İl Başkanı Av.Hakan Karaduman, yaptığı açıklamada, toplam 17 ilçemizden 13 ünün kongrelerini tamamladık. Kalan 4 ilçemizin kongreleri ise 03 Mart Cumartesi günü saat 10:00’da Ladik , 14:00’de Vezirköprü 04 Mart Pazar günü ise saat 10:00’da Ayvacık ve 14:30’da Bafra ile tamamlanacaktır diye belirtti.

AK Parti Samsun İl Başkanlığı olarak 2019 seçimleri için yüksek hedefleri olduğunu hatırlatan Karaduman, "Başarı için birlikteliğin önemine vurgu yaptı. Ilçe kongrelerinin ardından 24 Martta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğanın katılımları ile gerçekleştireceğimiz il kongremiz için de hazırlıklara başladık, İl Kongremize sadece kongre demek biraz haksızlık olur çünkü Cumhurbaşkanımızın gittiği her il kongresi bir mitinge dönüşüyor , Dolayısıyla il kongremizin duyurusunu, yüz yılın liderinin şehrimize gelmesi ve hemşehrilerimiz ile buluşması olarak değerlendiriyoruz. Kongremizin ve mitingin Samsun’a yakışır bir şekilde gerçekleştirilmesi için görev paylaşımında bulunduklarını dile getiren Karaduman. Kongremizde  vatandaşlarımızın herhangi bir aksaklıkla karşılaşmaması için çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.   

İL YÖNETİMİ İÇİN GÖRÜŞMELER YAPIYORUZ,

Karaduman, “İl yönetimini oluşturmak ile ilgili de çalışmaların yoğun bir şekilde sürdüğünü, İl yönetiminde görev almak isteyenlerin başvurularını almaya başladıklarını belirtti. Başvurular sonrasında istişareler yaparak, yüz yüze tanışma ve değerlendirme toplantılarımız ile Samsun’un 50 asil 25 yedek 5 disiplin kurulu ve 3 demokrasi hakem kurulu üyeleri için liste yapacağız. Her zaman yaptığımız gibi istişareler ile teşkilatlarımıza güç katacak il yönetimi listemizi ortaya koyacağız. Amacımız Samsun teşkilatlarının çalışmalarını organize edecek güçlü bir il yönetimi oluşturmaktır” diye belirtti."

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2018, 17:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4