banner341

AK Parti'den Danışma Meclisi Toplantısı

AK Parti Samsun İl Başkanlığı 71. İl Danışma Meclisi Toplantısı, Büyükşehir Belediyesi Ömer Halisdemir Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

AK Parti'den Danışma Meclisi Toplantısı ABONE OL

AK Parti Samsun İl Başkanlığı 71. İl Danışma Meclisi Toplantısı, Büyükşehir Belediyesi Ömer Halisdemir Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. 

Gerçekleşen toplantıya, AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan ve Hasan Basri Kurt, AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve İl Koordinatörü Cumhur Ünal, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanları, İlçe Belediye Başkanları, İl Kadın Kolları Başkanları Rabia Bay Keser, İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe ve teşkilat mensupları katıldı.

GÖKSEL GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ
Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti’nin 3 Kasım 2002’de ilk kez AK Parti’nin Kurucu Genel Başkanı ve şimdiki Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde iktidara gelişinin 14. yılı nedeniyle, o günden bu güne kadar teşkilatlarda görev alan tüm teşkilat mensuplarına teşekkür ederek Ülke ve dünya gündemi ile ilgili teşkilat mensuplarına kısa bir konuşma yaptı.

ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ VERDİLER
Göksel’in konuşmasının ardından, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz belediye ve yerel yönetimlerin çalışmaları hakkında bilgi verdi. 
AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt ise TBMM ve Hükümet çalışmaları hakkında bir konuşma yaptı. AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ise genel merkez çalışmaları, hükümet politikaları ve AK Parti Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı’nın çalışmaları hakkında AK Parti Samsun Teşkilatlarını bilgilendirdi. 
AK Parti Samsun İl Başkanlığı 71. İl Danışma Meclisi Toplantısı, teşkilat mensuplarının dilek ve temennilerinin alınmasıyla son buldu.

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2016, 15:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner345