AK Parti'den sade kutlama

14 Ağustos 2001'de kurulduktan 15 ay sonra tek başına iktidara gelen AK Parti 14. kuruluş yıl dönümünü sade bir törenle kutlayacak.

AK Parti'den sade kutlama ABONE OL

AK Parti Genel Merkez'de yarın kuruluş yıl dönümü programı düzenlenecek 14 yılın analizinin yapılacağı programa, Davutoğlu, Genel Başkan ve Başbakan sıfatıyla ilk kez katılacak. Programa milletvekilleri, il başkanları ve parti kurucuları katılacak. Davutoğlu, 14 yılda gelinen noktayı ve önümüzdeki süreçle ilgili hedefleri anlatacak. Şehit haberleri nedeniyle müzikli kutlama ve resepsiyon yapılmayacak.

AK Parti'nin 14. Kuruluş yıl dönümü olan 14 Ağustos'ta parti genel merkezinde bir toplantı yapacaklarını belirten AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Beşir Atalay, "Onun için buraya teşkilat mensuplarımızı davetimiz var. Bugün bazı haberler çıktı milletvekillerini acilen Ankara'ya çağırdı AK Parti gibi falan, o cuma günkü kuruluş yıl dönümümüzde bir buluşma anlamındadır. Sadece milletvekillerimizi değil, kurucular kurulumuzu. MKYK üyelerimizi, milletvekillerimizi, il başkanlarımızı, il kadın ve gençlik kolları başkanlarımızı, büyükşehir ve il belediye başkanlarımızı buraya çağırdık. Her zamanki bu eksi ikideki toplantı salonumuzda bir toplantımız olacak. Bu bir kutlamadan ziyade bir bir araya geliş ve kuruluşumuzu anma ve o gün bir arada olma toplantısı olacak. Onun için doğrusu çağırmış olduk. Tabi AK Parti'nin kuruluşu önemli. Partimizin diğer meselelerini orada değerlendirmiş olacağız. Genel Başkanımızın da topluluğa uzun bir konuşması olacak" diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2015, 08:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4