Bakan Kılıç: Güçlü Türkiye yolunda en büyük adım

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 998 gün aradan sonra yeniden AK Parti'ye genel başkan olması sebebiyle bir mesaj yayımladı.

Bakan Kılıç: Güçlü Türkiye yolunda en büyük adım ABONE OL

Bakan Çağatay Kılıç, mesajında şu ifadelere yer verdi;
Bugün Türkiye demokrasi tarihine her yönüyle bir ilk olarak geçen kongremizi gerçekleştirmenin gururu içindeyiz. Aydınlık Türkiye'nin mimarı, kutlu yürüyüşümüzün lideri, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, yeniden kurucusu olduğu Ak Parti’nin genel başkanı olmasının heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz.
Vatan ve millet aşkıyla yola çıkan Sayın Cumhurbaşkanımızla birlikte ülkemiz yepyeni bir atılım dönemine girmiştir.  Bu büyük değişimin öncüsü milletin adamı Sayın Recep Tayyip Erdoğan milletin partisi ile yeniden buluşmuş ve hasret sona ermiştir.
 Sayın Cumhurbaşkanımızın AK Partimizin başına geçmesiyle, sağlam irade ve dik duruşumuz daha anlamlı hale gelmiş, güçlü Türkiye yolunda en büyük adım atılmıştır.
 Kutlu davamızı güçlü Türkiye’ye dönüştürmek için gençlerle birlikte yürüyecek, kurucu liderimizin “en büyük aşkım” dediği bu kutlu yolda var gücümüzle, aşkla çalışmaya devam edeceğiz. 
Bu büyük buluşmanın aydınlık Türkiye için, mutlu başlangıçlara vesile olmasını temenni ediyor, bütün milletimize hayırlı olmasını diliyorum. 

 

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2017, 09:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4