Bakan Nureddin Nebati Samsun'da

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati Samsun'da bir dizi programlar gerçekleştirdi. İş dünyası ile de bir araya gelen Bakan Nebati, "Türkiye'nin enflasyonun da üstesinden geleceğini" söyledi.

Bakan Nureddin Nebati Samsun'da

Hazine ve Maliye Bakanı Dr. Nureddin Nebati, iş dünyasıyla buluşma ve ziyaretlerde bulunmak üzere Samsun'a geldi.
Havayoluyla Samsun-Çarşamba Havalimanı'na inen Bakan Nebati'yi Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Milletvekili Fuat Köktaş, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve protokol üyeleri karşıladı.
Bakan Nebati ve beraberindekiler buradan Samsun iş dünyası ile buluşma toplantısının yapılacağı Atakum Sanat Merkezi'ne geçti. Nureddin Nebati, toplantının ardından Samsun Valiliği, Büyükşehir Belediyesi ve AK Parti İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.
Bakan Nebati, Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenen, "Samsun İş Dünyası ile Buluşma" programında yaptığı konuşmada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde sorunlara çözüm üreten, üstesinden gelen Türkiye'nin enflasyonun da üstesinden geleceğini söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344