Başkan Akgül Koltuğu Devretti! Sizlere Güveniyoruz

Salıpazarı belediye Başkanı Halil Akgül, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğunu 3. sınıf öğrencisi Rümeysa Aslan’a devretti.

Başkan Akgül Koltuğu Devretti! Sizlere Güveniyoruz

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül’ün koltuğuna bu yıl Gökçeli İlkokulu 3. Sınıf öğrencilerinden Rümeysa Aslan oturdu. 
Bir günlüğüne başkanlık koltuğuna oturan Rümeysa Aslan, Atatürk'ün bu günü çocuklara armağan etmesinden dolayı mutlu olduklarını söyledi. "Temsili başkan" Aslan, mahallelere yapılan oyun grupları ve parklar hakkında bilgi istedi.
Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, geleceğin teminatı çocuklara makamını devir etmenin kendisi için de mutluluk verici olduğunu belirterek, “Önceliğimiz eğitim. Çocuklarımız için eğitim ve öğretim ile ilgili desteklerimiz devam edecek. 
Bizler sizler için varız, sizlerin en iyi şekilde yetişebilmesi, daha iyi şartlarda eğitim alabilmesi için her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz. Geleceğimiz sizlersiniz ve sizlerden beklentilerimiz büyük. Sizlere güveniyoruz. Geleceğe dair umudumuz olan çocuklarımızın yüzleri hep gülsün, bayramları kutlu olsun” diye konuştu.
Başkan Akgül’den 23 Nisan Mesajı
Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül,23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Belediye Başkanı Akgül, mesajında “Sevgili çocuklar; Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 102. yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'mız kutlu olsun. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, TBMM’nin kurulduğu bu önemli günü yarınlarımızın meşalesi olan çocuklarımıza armağan etmiştir. 
Çocuklarımızın neşesi, coşkusu ve enerjisi yeniden sokaklarımızı süsleyecek. 23 Nisan 1920'nin hatırasını dünyanın tüm çocukları için emsalsiz bir bayrama dönüştüren Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ve Milli Mücadelemizin ölümsüz kahramanlarını rahmetle ve saygıyla anıyorum. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızın güzelliklere vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4