banner341

Başkan Aksu ilçeleri ziyaret edip öneri ve talepleri dinliyor

İlçe ziyaretlerine Havza, Kavak ve Asarcık'ta devam eden AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, "Her zaman dertleriyle dertlendiğimiz milletimiz ile ele ele gönül gönüleyiz" dedi.

Başkan Aksu ilçeleri ziyaret edip öneri ve talepleri dinliyor ABONE OL

13 İLÇEYE ZİYARET 
AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, ilçe ziyaretlerine devam ediyor. Şu ana kadar Terme, Salıpazarı, Çarşamba, Ayvacık, 19 Mayıs, Bafra, Alaçam, Yakekent, Havza, Kavak ve Asarcık ilçelerine ziyaretler gerçekleştiren Başkan Aksu, bugün ise Vezirköprü ve Ladik'te bir dizi programlara katılıyor.  Aksu, Vezirköprü ve Ladik ilçeleriyle birlikte 13. ilçe ziyaretini de tamamlamış olacak. 
ÖNERİ VE TALEPLERİNİ DİNLEDİ 
Başkan Aksu'nun Havza, Kavak ve Asarcık ilçelerini kapsayan ziyaret turunun ilk durağı Havza Muhtarlar Derneği oldu. 
Dernek Başkanı Ahmet Çavdar ve muhtarlarla bir araya gelen Aksu, daha sonra beraberindeki heyet ile birlikte Havza Ziraat Odası Başkanı Coşkun Genç'i ziyaret etti. Başkan Aksu, her iki programda da öneri ve talepleri dinledi, çözüm için istişarelerde bulundu. 
ŞEHİT YÜZBAŞI MAHMUT TOP'UN AİLESİNİ ZİYARET ETTİ 
Başkan Aksu ve beraberindekiler, Van’ın Çatak ilçesinde hain teröristlerle girilen çatışmada şehit olan Jandarma Yüzbaşı Mahmut Top'un ailesini Havza'nın Karşıyaka Mahallesi'ndeki evlerinde ziyaret etti. Burada, Kur'an-ı Kerim tilaveti okundu, şehit Yüzbaşı Mahmut Top ve tüm şehitler için dua edildi. 
ÖZDEMİR'DEN BİLGİ ALDI 
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'i makamında ziyaret ederek ilçede devam eden ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi aldı. 
ESNAF VE VATANDAŞLARLA SAMİMİ SOHBET 
Başkan Aksu, belediyeden ayrılışının ardından esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlarla ve esnafla selamlaşan Başkan Aksu'nun samimi sohbeti onları çok mutlu ederken ilginç diyaloglar yaşandı.  
HAVZA, KAVAK, ASARCIK TEŞKİLATLARI İLE BULUŞTU 
AK Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Aksu, programın ardından Kavak'a geçti. AK Parti Kavak İlçe Başkanı Onur Bakır ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren Aksu, günün son ilçe ziyareti için Asarcık'a gitti. Asarcık İlçe Başkanı İlhan Gonca ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinin ardından programlarını tamamlayan Başkan Aksu, değerlendirmelerde bulundu. 
MİLLETİMİZ İLE EL ELEYİZ
İlçe ziyaretlerine tüm hızıyla devam ettiklerini ifade eden Başkan Ersan Aksu, "Şu ana kadar çok verimli ziyaretlerimiz oldu. Teşkilatlarımızı ve belediyelerimizi ziyaret ediyoruz. Muhtarlarımız, vatandaşlarımız, esnaflarımız ile ziraat odalarımızın temsilcileriyle bir araya geliyoruz. Bu ziyaretlerde önerilerini dinliyoruz. Karşılaştıkları sorunların çözümü konusunda hemen ilgili kurumlarla iletişime geçiyoruz. Her zaman dertleriyle dertlendiğimiz milletimiz ile ele ele, gönül gönüleyiz" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4