Başkan Ersan Aksu: 18 Yıldır Sevdamız Millet

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, AK Parti'nin kuruluşunun 18. yıl dönümü dolayısıyla yayımladığı mesajda;

Başkan Ersan Aksu: 18 Yıldır Sevdamız Millet ABONE OL

"Millete hizmet yolunda; hiçbir mazereti kabul etmeden, hiçbir mazeretin arkasına sığınmadan, asla kolaycılığa kaçmadan ve sadece millet menfaati doğrultusunda çalışmaya, üretmeye devam ediyoruz. Kimseye diklenmeden ama dik duruşumuzu da asla bozmadan karşımıza çıkabilecek tüm engelleri millet adına bertaraf edeceğiz. Bu dava, bu siyasi hareket; millet adına AK kadroların misyonudur, onurudur" ifadelerini kullandı.
AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, AK Parti'nin kuruluşunun 18. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 
Mesajında; Türkiye'nin 2001 öncesi, içerisinde bulunduğu siyasi ve ekonomik tabloya vurgu yapan Başkan Aksu, "O dönemleri yaşayanlar gayet iyi hatırlayacaklardır. Ülkeyi yönetenlerin içerisinde bulunduğu durum karşısında millet bir arayış içerisindeydi. Milletin siyasete güveni kalmamıştı. Çok zor günler geçirdiğimiz o dönemde bir lider çıktı ortaya. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 14 Ağustos 2001'de kurulan AK Parti ile milletimize bir heyacan geldi. 3 Kasım seçimleriyle başlayan AK Parti iktidarıyla milletimiz geleceğe ümitle bakmaya başladı. AK Parti'yi bunca yıldır ayakta tutan unsur, milletin o gün başlayan umudu sürekli diri tutmasıdır" ifadelerine yer veren Başkan Aksu, geçtiğimiz 18 yılda değişmeyen tek şeyin, milletin AK Parti'ye olan ve sürekli artan teveccühü olduğunu kaydetti.
Mesajında; Türkiye'nin sorunlarını çözme kararlılığında olan yegane siyasi hareketin AK Parti olduğu gerçeğinin milletin ruhuna işlediğini ifade den Başkan Aksu, "Terör ve ekonomik saldırılara rağmen 18 yılda her alanda hayal bile edilemeyecek büyük projeleri hayata geçirdik.  Milletimize ne söz verdiysek yerine getirdik. Şimdi daha büyük hedeflere koşuyoruz. Türkiye için "İleri, daha ileri" diyoruz. Devlet millet işbirliği içerisinde Türkiye'yi 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaştıracağız. Bu sebeple; 'Türkiye Sevdasıyla Yaşımız Hep 18' diyoruz. 18 yıldır  güven ve istikrarın sembolü olan, dünya mazlumlarının umudu olmaya devam eden AK Partimizin 18. yaşını gururla kutlarken Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde tüm kadrolarımızla milletimiz için çalışmaya, ülkemizi şaha kaldırmaya devam edeceğiz. Allah bizleri milletimize mahcup etmesin" ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4