banner341

Başkan Fuat Köktaş'tan 'Hayırlı Olsun' mesajı

AK Parti Genel Merkezi, AK Parti Samsun İl Başkanlığı 5. Olağan Kongresinde İl Başkan Adayı olarak Muharrem Göksel'i açıkladı. Açıklamanın ardından sosyal medya adeta yıkıldı.

Başkan Fuat Köktaş'tan 'Hayırlı Olsun' mesajı ABONE OL

AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, konuyla ilgili olarak bir yazılı açıklama yaptı. Başkan Köktaş, "AK Parti Samsun İl Teşkilatı'nın 5 Olağan Kongresi'ni gerçekleştireceğimiz 1 Şubat 2015 tarihinde İl Başkanı Adayı İl Yönetiminden Muharrem Göksel olmuştur.

Toplamda 7 yıl, son dönemde 2,5 yıldır devam ettirdiğim İl Başkanlığı görevini, İl Teşkilatımızdan bir kardeşimize devredecek olmanın mutluluğunu, onurunu yaşamaktayım. 

Çünkü İl Teşkilatı, Samsun da il Başkanlığı yapabilecek bir çok arkadaşı yetiştirmiş, siyasete kazandırmış durumdadır. 

Tecrübeleriyle, birikimiyle bizlerden almış oldukları yönetim anlayışıyla partimizi çok daha iyi yerlere taşıyacaklarını ve bayrağı yere düşürmeyeceklerini teşkilat öncelikli hizmet çalışmalarını gerçekleştireceklerine canı gönülden inanıyorum.

Bu vesileyle bizi 2,5 yıldır Samsun'da destekleyen, hemşehrilerimize, tüm sivil toplum örgütlerine, görsel, yazılı ve internet medyasına da ayrıca teşekkür ediyorum. 

Genel Merkezimiz tarafından belirlenen isim olan İl Başkan Adayımız Muharrem Göksel, ilimize, ülkemize, milletimize ve partimize hayırlı olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum. "

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2015, 23:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4