Başkan Genç: Yenilikten korkanlar tarih yazamazlar

Ankara'da, AK Parti'nin Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması Tanıtım Toplantısı'na katılan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Biz hayır hakkımızı 15 Temmuz'da kullandık. Şimdi 16 Nisan'da 'evet' zamanı" dedi.

Başkan Genç: Yenilikten korkanlar tarih yazamazlar

AK Parti Ankara'da düzenlediği Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması Tanıtım Toplantısı ile referandumun startını verirken, Canik Belediye Başkanı Osman Genç, toplantıyı ve referandum sürecini değerlendirdi. Toplantıdaki coşkunun AK Parti kadrolarının göreve hazır olduğunu gösterdiğini belirten Başkan Genç, Türk milletinin hayır hakkını 15 Temmuz'da kullandığını, 16 Nisan'da da evet diyeceğini söyledi.
Türkiye'nin 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaşması için sistem değişikliğinin şart olduğuna vurgu yapan Başkan Genç, "Yeni sistem  sayesinde Türkiye bölgesinde daha da güçlü hale gelecek. Değişime, gelişime 'hayır' diyenler ortaya hiçbir eser koyamazlar. Yenilikten korkanlar, tarih yazamazlar.  Türk milleti olarak biz 'hayır' hakkımızı 15 Temmuz'da kullandık. Şimdi 16 Nisan'da 'evet' zamanıdır. Ben aziz milletimizin referandumda değişime, gelişime, büyümeye evet diyeceğine yürekten inanıyorum" diye konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2017, 15:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner245

banner4

banner244