banner303

Başkan Osman Genç: Gelişim güçlü hükümetle olur

Referandum turlarını sürdüren Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Gelişim ve ilerleme ancak güçlü bir hükümet, güçlü lider, istikrar ve ekonomiyle olur. Yeni sistem bize çağdaş bir toplum sistemini getiriyor. Türkiye’miz inşallah ilk 10’a daha hızlı girecek" dedi.

Başkan Osman Genç: Gelişim güçlü hükümetle olur ABONE OL

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, referandum çalışmaları kapsamında gezi ve ziyaretlerini sürdürüyor. Referandum turunun üçüncü gününde Canik Belediyesi Hatice Hanım Hanımlar Konağı’nda kurs gören kursiyer kadınlarla biraraya gelen Başkan Osman Genç, referandumun Türkiye açısından önemine dikkat çekti. Türkiye'nin 3. bin yılın başında hala darbe anayasasıyla yönetildiğine vurgu yapan Başkan Genç, yeni anayasayla birlikte Türkiye'de büyümenin hızlanacağını ve 2023 hedeflerine daha hızlı ulaşılacağını söyledi.

'KADINLARDAN GÜÇLÜ EVET BEKLİYORUM'
Gelişme ve ilerleme adına atılacak adımların ancak güçlü bir hükümet, lider, istikrar ve ekonomiyle olacağını vurgulayan Genç, şunları söyledi: "Kanunlara uygun olarak vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılayan, gelişmelere ayak uyduran, kurumların hızlı çalışmalarını sağlayan bir işleyiş hakim olacaktır. Bürokrasi azalacak, büyüme hızlanacak 2023 ve ötesine uzanan hedeflerimiz ivme kazanacaktır. İnanıyorum ki Canik ilçesi olarak referandumda rekor seviyede bir oy oranıyla evet deyip yeni Türkiye'nin temellerini atmış olacağız. Özellikle hanım kardeşlerimizden güçlü bir evet bekliyoruz."

GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
Öte yandan referandum gezileri kapsamında Uludağ Mahallesi’nde de esnaf ve vatandaşlarla buluşan Başkan Genç, vatandaşlara referandumda neden evet denilmesi gerektiğini anlattı. Başkan Osman Genç, Hatice Hanım Hanımlar Konağı'ndı bulunan Sıbyan Mektebi'ndeki çocuklarla da biraraya geldi. Miniklerin sevgi gösterileriyle karşılanan Başkan Genç, çocuklarla yakından ilgilendi.

 

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2017, 19:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner305

banner4