Başkan Özdemir'den İl Müdürü Kasapoğlu'na ziyaret

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ile Gençlik ve Spor İlçe Müdür Cafer Uzun Samsun Gençlik ve Spor İl Müdür İsmail Hakkı Kasapoğlu’nu ziyaret ettiler.

Başkan Özdemir'den İl Müdürü Kasapoğlu'na ziyaret

Uzun Samsun Gençlik ve Spor İl Müdür İsmail Hakkı Kasapoğlu’nun makamında gerçekleşen ziyarette Havza’da yapılacak olan sportif yatırımlar, spor tesisleri ile ilçe ilçedeki sportif başarının arttırılması için yapılması gereken çalışmalar hakkında istişarelerde bulunuldu.
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise Havza Belediyesi için sportif faaliyetlere her türlü desteğin verildiğini belirterek; “İlçemiz için yapılacak her şeyde işbirliğine açığız. Dün olduğu gibi bu günde spor ve sporculara desteğiz devam edecek. İlçemizdeki mevcut spor alanlarını geliştirmek ve yenilerini kazandırmak adına çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz. İlçemizde son zamanlarda özellikle gençlerimizin aldığı sportif başarılar attığımız adımların doğruluğunu göstermekte. İlçemizde spor altyapısını güçlendirmek için çalışacağız.” Dedi.
Gençlik ve Spor İlçe Müdür Cafer Uzun ise ilçede açılan spor kursları hakkında bilgiler aktararak; “Gençlerimiz için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. İlçemizde farklı branşlarda bir çok spor kursumuz devam ediyor.” Dedi.
Samsun Gençlik ve Spor İl Müdür İsmail Hakkı Kasapoğlu ise ziyaretten ötürü duymuş olduğu memnuniyet dile getirerek Havza’da yapılacak olan yatırımlar hakkında Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e bilgiler aktardı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4