banner341

Başkan Şahin , Gece gündüz demeden, yorulmadan yürüyoruz

Atakum'da seçim çalışmalarını hızlandıran Zihni Şahin, "Adım atılmadık yer, sıkmadık el bırakmamak için gece gündüz demeden, durmadan yorulmadan yürüyor, her kesimden vatandaşımızla buluşuyoruz" dedi.

Başkan Şahin , Gece gündüz demeden, yorulmadan yürüyoruz ABONE OL

Cumhur İttifakı'nın AK Parti'den Atakum Belediye Başkan Adayı Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Başkan Şahin, esnaf turu ve vatandaş ziyaretlerinin ardından Çobanlı Mahallesi'ndeki Korupark Sitesi sakinleriyle buluştu.

Başkan Zihni Şahin, beraberinde AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Sevim Özil ve bazı parti yöneticileriyle birlikte Çobanlı Mahallesi'ndeki Korupark Sitesi sakinlerinin konuğu oldu. Zihni Şahin'i sevgi gösterileriyle karşılayan site sakinleri, yerel seçimlerde destek sözü verdi.

ADIM ATILMADIK YER, SIKMADIK EL BIRAKMAYACAĞIZ
Başkan Zihni Şahin, Korupark Sitesi'nde kendisine gösterilen ilgiyle büyük moral bulurken, "Gönüllerde yer edinmek için toplumun her kesiminden vatandaşımızla görüşüyor, taleplerini dinliyoruz. Adım atılmadık yer, sıkmadık el bırakmamak için gece gündüz demeden, durmadan, yorulmadan yürüyoruz. Bu kez de Korupark Sitesi sakinlerinin misafiri olduk. Bizi güzel bir şekilde ağırlayan, adeta bağırlarına basan site sakinlerine çok teşekkür ediyorum" dedi.

ATAKUM'U, ATAKUM'UN SAKİNLERİYLE YÖNETECEĞİZ
Daha sonra toplantı salonunda site sakinlerine hitap eden Başkan Zihni Şahin, şehrin sakinlerinin 'şehrin problemini en iyi bilenler' olduğunu vurguladıktan sonra şunları söyledi:

"O yüzden, hep söylediğim gibi ortak akılla yürüyeceğiz. Atakum, sahiliyle, ormanıyla beraber tam bir cazibe merkezi. Böyle olmasaydı binlerce insan bu güzel ilçeye göç etmezdi. 5 sene önce 142 bin olan nüfus 202 bine çıkmış. Atakum Samsun'un değil Karadeniz'in merkezi olmuş. Onun için böyle bir şehre hizmet etmek bize gurur verecek."

KÜLTÜRÜN, SANATIN MERKEZİ, YEMYEŞİL BİR KENT
Atakum'un bir 'kültür sanat şehri' olması gerektiğini de vurgulayan Zihni Şahin, "Çevreci bir yaklaşımla yeşil alanlar, parklar yapacağız. Gençlerimize gençlik merkezi, kadınlara, emeklilere yönelik projeler gerçekleştireceğiz. Sizlerin önerilerini dikkate alarak tüm çalışmalarımızı ona göre projelendireceğiz" dedi.

ESNAF GÜLERSE, HERKESİN YÜZÜ GÜLER
Başkan Zihni Şahin ve beraberindekiler seçim çalışmaları kapsamında ayrıca Ömürevleri Cami cemaatiyle 'çay sohbeti'nde buluştu, ardından da Atatürk Bulvarı'nda esnaf turu yaptı. Başkan Zihni Şahin, "Esnafımızın yüzü gülerse, herkesin yüzü güler. Ekonomimizin bel kemiği olan esnafımıza her zaman destek olacağız" diye konuştu.
(md)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4