Başkan Sandıkçı'dan SAMGİAD'a ziyaret

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Samsun Genç İş İnsanları Derneği'ni (SAMGİAD) ziyaret ederek, Başkan Onur Öztekin ve yönetim kurulu üyeleriyle görüştü.

Başkan Sandıkçı'dan SAMGİAD'a ziyaret

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, SAMGİAD' a iade-i ziyarette bulundu. Başkan Onur Öztekin ve yönetim kurulu üyeleriyle görüşen Sandıkçı, ülkenin geleceği olan gençlere önem verdiklerini belirterek, ''Yönetimde kollektif aklı önemsiyoruz'' dedi.
Ziyarette ilk olarak söz alan SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin, SAMGİAD'ın şehriyle dertlenen gençlerin buluştuğu bir STK olduğunu belirterek, ''Samsun'un sahip olduğu potansiyellerin farkındayız. Şehrimizin dinamikleri arasında yer alarak, Samsun'a katkı sağlamaya çalışıyoruz. Bu kapsamda farklı konularda ve alanlarda bir çok projeyi hayata geçirdik. Yeni dönemde de yine bir çok çalışma yapacağız. Ziyaret nedeniyle teşekkür ederiz'' dedi.
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı ise, SAMGİAD'da olmaktan mutlu olduğunu belirterek, ''Ülkemizin geleceği olan gençler bizim için çok önemli. Genç fikirlere, genç beyinlere, genç akıllara ihtiyacımız var. Konu ne olursa olsun fikir alışverişi yapalım. Bu anlamda SAMGİAD bizim için önemli'' dedi.
İlçe hakkında da bilgi veren Başkan Sandıkçı, ''Canik çok hızlı gelişiyor. Çok güzel bir coğrafyası var. Üniversitenin ardından Şehir Hastanesi'nin ilçede yapılamsıyla ilçemizde ciddi bir gelişim yaşanacak. Yerel yönetimler olarak hızlı gelişime ayak uydurmalıyız. Yönetimde kollektif aklı önemsiyoruz. Kim katkı sağlayacaksa her fikre açığız'' diye konuştu.
SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin ve Yönetim Kurulu, Canik'e özel proje önerilerini de Başkan Sandıkçı ile paylaştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4