Başkan Varol AK Parti'nin kuruluşunun 14. yıl dönümü açıklaması

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol AK Partinin kuruluşunun 14. Yıl dönümü münasebeti ile açıklama yaptı.

Başkan Varol AK Parti'nin kuruluşunun 14. yıl dönümü açıklaması ABONE OL

Açıklamaya İlkadım Belediye Başkan Vekili Sabri Kolcu’nun, İlkadım Belediye Başkan Yardımcısı Erol Köroğlu’nun, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Oktay Avcılar’ın, AK Parti İlkadım Kadın Kolları Başkanı Halime Kesmen’in, AK Parti İlkadım Belediye Meclis Üyelerinin ve teşkilat mensuplarının katılımları ile  gerçekleştirdi.          

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol” Kurucu Genel başkanımız seçilmiş ilk Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ın önderliğinde 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan partimiz Türk demokrasi tarihinde çok önemli bir dönemin başlangıcı olmuştur. 

AK Parti 7'den 70'e, her yaştan, her bölgeden, her şehirden, her köyden, her mahalleden, her sokaktan insanlarımızın yegane umudu olmuştur. AK Parti Türkiyenin gerçeği, Türk siyasetininde omurgası olmayı başarmıştır. AK Parti nin kuruluşundan sonra Türkiyede bir çok şey değişmiştir. 14 yıllık süre zarfında ülkemizi ve milletimizi bir adım ileri götürecek projelerin altına imza atıldı.  Bugüne kadar millete hizmet etmeyi kendine görev bilen partimiz millete efendi değil hizmetkar olmuştur.

Türkiye'de ekonomi, adalet, tarım, teknoloji, sanayi, askeri alanlarda istikrarlı yatırımlar yaptık, bu yatırımlarımıza devam ediyoruz. Türkiye'nin sosyal devlet statüsünü kazandırmak için büyük çabalar sarf ettik. Türkiye çok farklı bir noktaya gelmiştir. Bizler bu farkındalığı oluşturmak için AK kadrolarla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

AK Parti her kesimi kucaklayan bir parti olduğu için her zaman bir adım ileride olmuştur. Her alanda yapılan başarılı çalışmaların birlik ve beraberlik içerisinde olduğunu görüyoruz. Bizler teşkilatlarımız ile , halkımız ile bir olduğumuz sürece başarılı çalışmalarımızın devamı gelecektir. AK Parti gerçeği partimizin ilkeli, omurgalı, istikrarlı, adaletli olmasıdır.  Partimiz ,çok değerli insanlar tarafından kurulmuştur.  Partimizin öncüleri yeni bir Türkiye oluşumunun meşalesini yakmıştır. Bu meşalenin sembol şehri SAMSUNDUR.

Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın söylemiyle kutlu zaferlerin başlangıç kenti Samsun demesi bizlerin, Samsunun partimiz için ne kadar önemli olduğunu bizlere göstermektedir. Bizlerde Samsunda AK Parti bayrağını taşımanın gururunu yaşadık ,yaşıyoruz. Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, kurulan ve Başbakanımız Hocamız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun önderliğinde siyasi hayatına devam eden partimizin,  14. kuruluş yılı Ülkemize, Milletimize ve Türk- İslam alemine hayırlar getirmesini ve partimizin hayırlı hizmetlere imza atmasını Cenab-ı Haktan Niyaz ederim.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2015, 09:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4