CHP'liler CHP'nin İftar Çadırında buluştu

CHP İlkadım İlçe Başkanlığı'nın İlyasköy Mahallesi'ne kurduğu iftar çadırındaki iftar yemeğine, CHP eski İl Başkanı ve Milletvekili Suat Binici, CHP eski İl Başkanları, Yılmaz Türkoğlu ve Aylin Tat, CHP Samsun İl Kadın Kolları Başkanı Hatice Ceylan Çakır, CHP Atakum İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ozan Demirci de katıldı.

CHP'liler CHP'nin İftar Çadırında buluştu ABONE OL

CHP İlkadım İlçe Başkanlığı'nın Beşiktaş Belediyesi'nin katkısı ve desteği ,ile İlkadım İlyasköy'de kurduğu iftar çadırına vatandsaşlar yoğun ilgi gösteriyor.
İlkadım CHP İlçe Başkanlığı kurduğu ekiplerle hastalığı ya da yaşlılığı nedeniyle evlerinden çıkamayan vatandaşların evlerine de  yemek götürüyor.  

CHP İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel Ramazan Çadırına gösterilen ilgiden çok memnun olduklarını belirterek, "Burada amacımız siyaset yapmak değil. Halkımızla bir arada parti kimliği olmadan ortak değerlerle buluşuyor ve bu değerlerimizi de iftar sofrasında paylaşıyoruz. Bu çadırın kurulmasında destek veren Beşikteş Belediye Başkanımız Murat Hazinedar'a, Samsun Milletvekilimiz Hayati Tekin'e ve çadır kurulurken her türlü desteği veren İlkadım Belediye Başkanımız Erdoğan Tok'a teşekkür ediyorum." dedi.
İftar çadırında iftar sonrasında çeşitli etkinliklerin de düzenleneceği, etkinliklerin bu akşamdan  itibaren çocuklar için Karagöz Hacivat ile başlayacağı bildirildi. 

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2017, 03:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4