Elif Coşkun Bilgin: Milletime hizmet için aday adayı oluyorum

AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı Bilgin sahaya çıktı. Teşkilatın her kademesinde görev yaptığını söyleyen mühendis Bilgin, "Samsun'a hizmet etmek bir görev" dedi.

Elif Coşkun Bilgin: Milletime hizmet için aday adayı oluyorum ABONE OL

AK Parti İl Yönetim Kurulu üyesi Jeoloj Mühendisi Elif Coşkun Bilgin, Hedef Halk Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni A. Yener Cabbar'ı ziyaret ederek, "AK Parti'nin milletine sunduğu hizmetlere katkı vermek istiyorum" dedi.
AK Parti Samsun Yönetim Kurulu üyesi  Bilgin, "Samsun'da milletvekilliği adaylığım için 14 ilçe teşkilatlatımızı gezdim. Diğerlerini de sırasıyla geziyorum. Kadınların siyasette daha fazla söz sahibi olması için partimizin yüzde 25 kadın vekil adayı kontenjanı var. Samsun'da milletvekili adayı olacak 2 kadın siyasetçiden biri olmak için bu yola çıktım. Başörtüsü sorunu nedeniyle daha önce büyüklerimize  katkı verdik. Şimdi biz de sahadaki yerimizi alıyoruz. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakanımız Davutoğlu'nun dimdik yanındayız" dedi.

TEŞKİLATIMDA BİR ÇOK GÖREVDE BULUNDUM
AK Parti Samsun Teşkilatında yıllardır bir çok görevde bulunduğunu belirten Bilgin, "Canik Belediye Başkanlığı'nda meclis üyeliği yaptım. AK Parti'de Adem Güney'in Başkanlığında yönetim kurulu üyesiydim. Şu an mevcut olan Fuat Köktaş başkanlığında yönetim kurulu üyesiyim. Ve bu son dönemde AK Parti Sosyal İşler Başkanlığı görevini yerine getirdim. Şimdi ise Samsun için, ülkem için milletvekilliğine aday adayı oldum" diye konuştu.

Halk Gazetesi - Ercan ONUK

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2015, 13:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4