Elif Coşkun Bilgin milletvekili aday adayı oldu

MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyeliği ve Kadın Çalışma Kurulu Şube Başkanı Jeoloji Mühendisi Elif Coşkun Bilgin 24 Haziran seçimleri için AK Parti'den Milletvekili aday adayı oldu. Elif Coşkun Bilgin aday adaylığı başvurusunu AK Parti Samsun İl Başkanlığı'na yaptı.

Elif Coşkun Bilgin milletvekili aday adayı oldu

MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyeliği ve Kadın Çalışma Kurulu Şube Başkanı Jeoloji Mühendisi Elif Coşkun Bilgin 24 Haziran seçimleri için AK Parti'den Milletvekili aday adayı oldu. Elif Coşkun Bilgin aday adaylığı başvurusunu AK Parti Samsun İl Başkanlığı'na yaptı. 

Elif Coşkun Bilgin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ise şunları söyledi; "Bugün itibari ile şehrimize, ülkemize ve aziz milletimize hizmet yolunda Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Milletvekili aday adayı olarak başvuruda bulundum.

Milletimize hizmet yolunda atmış olduğumuz bu adımın ülkemize, milletimize ve her zaman bir parçası olmaktan onur duydum saygıdeğer Samsun halkına hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.

Ben bu duygular içerisinde bugün burada bulunan-bulunamayan, ama kalplerinin, gönüllerinin bizimle olduğunu bildiğimiz bütün arkadaşlarıma sevgilerimi, saygılarımı sunuyorum.

ELİF COŞKUN BİLGİN KİMDİR?

Bugüne kadar elde ettiğim gerek siyasi deneyim, gerek iş kadını olarak tecrübelerim ve gerekse sivil toplum kuruluşlarındaki çalışmalarımla elde ettiğim bilgi, deneyim ve tecrübelerimi şehrimizin yararına kullanmak için bu yola çıktım.

Ben siyasette yeni değilim. Daha önce AK Partili dostlarla pek çok çalışmada birlikte olduk. Siyasi tecrübe ve deneyimim var.

SİYASETİN HEP İÇİNDEYİM

2009-2014 yılları arasında belediye meclis üyeliği yaptım. AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeliği yaptım. Daha önce AK Parti İl Sosyal İşler Başkanlığı görevini yürüttüm. Burada kimsesizlere, kadınlara, engellilere yönelik çok güzel çalışmalarımız oldu.

Yine halen MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyeliği ve Kadın Çalışma Kurulu Şube Başkanlığı görevini yürütüyorum.

Ve Jeoloji Mühendisi olarak şehrimize hizmet veriyorum.

Şimdiye kadar bir iş alanında, siyasette ve sivil toplum örgütlerinde aşkla, şevkle yürütmüş olduğum hizmetlerimi AK Parti çatısı altında milletimize hizmet yolunda, milletimizin bir hizmetkarı olarak aynı azim ve kararlılıkla devam ettireceğimin bilinmesini istiyorum.

ŞEHRİMİZE KARŞI SORUMLULUKLARIMIZ VAR

Allah bize milletvekilliğini nasip eder ise, AK Parti’nin var olan hizmet bayrağının daha ileriye gitmesine katkı vermek istiyorum.

Vatandaş olarak hepimizin memleketimize karşı sorumlulukları var. Ben de şehrime ve ülkeme olan borcumu ödemek için, gayretimi ve tecrübelerimi Samsun ve ülkemiz için harcamak arzusundayım.

2023 HEDEFLERİNE KATKI VERMEK İSTİYORUM

2023 hedefleri olan bir Türkiye'de hedeflere oturduğunuz yerden ulaşamazsınız. Bu durumda biz de oturamazdık. Samsun'un ve Türkiye'nin 2023 hedeflerine ulaşmasına katkı vermek beni mutlu edecektir.

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Türkiye'mizi inşallah daha ileriye ulaştırmayı hedefliyoruz.

SAMSUN’UN AVANTAJLARINI BİLİYORUM

Ben Samsun’un bir çocuğu olarak Samsun'un sorunlarını, Samsun'un kaynaklarını, avantajlarını, dezavantajlarını iyi biliyorum.

Bu noktada gençlerimiz, kadınlarımız, engellilerimiz, köylerimiz, ilçelerimiz için, istihdam, bilişim gibi alanlarda şehrimizi daha da ileriye taşıyacak projelerim var. Hedefim, 2023'ün lider Türkiye'sinde her alanda lider bir Samsun'dur.

YENİ SAMSUN İÇİN KOŞMALIYIZ

Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Başbakanımız "Yeni Türkiye" için çalışırken bizler de "Yeni Samsun" için koşmalıyız.

Bütün gayemiz, Yeni Türkiye'de Yeni Samsun'u ülkemizin gelişmiş 10 ekonomisi içerisine sokmaktır. Samsun için hep birlikte el ele vererek hazırladığımız projelerle şehrimizi bir adım daha ileriye taşımayı arzu ediyoruz. Bu hedefi inşallah hep birlikte gerçekleştireceğiz.

SAMSUN’UN ELİ, KOLU, GÖZÜ OLMAK İSTİYORUM

AK Parti'nin Samsun milletvekili olarak şehrimizin Ankara'daki eli kolu, gözü kulağı olmak istiyorum.

Bütün deneyimlerimle, siyasi, sosyal ve bürokratik çevremle Samsun'umuza hizmet için varım. Bu işin sorumluluğu ağır ve bu bilinçteyim.

PROJELERİN TAKİPÇİSİ OLACAĞIM

Eğer Meclis'e gitme şansım olursa, Samsun'un tüm ekonomik taleplerinin takipçisi olacağım. Önerilen, uygulanabilir projelerin gerçekleşmesine katkı vereceğim.

Bugüne kadar talip olduğum her işi başardım ve başaramayacağım hiçbir işe de talip olmadım.

Allah bizleri utandırmasın."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344