Ferdi Ünlü AK Parti 26.Dönem Samsun Milletvekilliği A. Adaylığı başvurusunu yaptı

Bafra Kızılırmak Ofset-Gazete-Matbaa İmtiyaz sahibi, Bafra ve Bölgesinde yaptığı çalışmalar ve yatırımlar ile isminden söz ettiren, takdir toplayan başarılı, girişimci işadamı Ferdi Ünlü 1 Kasım 2015 Pazar Günü yapılacak olan 26. dönem milletvekili genel seçimleri için Ak Parti’den A.adaylığı başvurusunu yaptı.

Ferdi Ünlü AK Parti 26.Dönem Samsun Milletvekilliği A. Adaylığı başvurusunu yaptı ABONE OL

AK Parti Samsun Milletvekili A.Adayı Ferdi Ünlü 1 Kasım’da yapılacak olan genel seçimler için aday adaylığı başvuru belgelerini AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’e makamında teslim etti. Aday adaylığı başvurusunun hayırlara vesile olmasını temenni ettiğini belirten Ünlü, "Yüksek Seçim Kurulu’nun(YSK) 1 Kasım seçimleri için belirlemiş olduğu takvim çerçevesinde aday adaylığı süreci başlamış bulunuyor. 18 Eylül tarihinde de partilerin aday listeleri YSK’ya teslim edecekler. Bu çerçevede bende 7 Haziran seçimleri için Ak Parti Samsun milletvekili A.Adayı olan  biri olarak yeniden 1 Kasım seçimleri için A.adaylığımızı tekrarlamış olduk.

Allah nasip eder bize bu kutsal görev verilir, Ülkemiz ve bölgemiz için bir şeyler yapabilirsek, biz de bu kadroda inşallah yer alırsak, Samsun’umuza  yönelik çalışmalarımızı, ülkemize ve milletimize olan hizmetler için çalışmak isterim. Seçimlerin  ülkemiz,Samsunumuz, Bölgemiz  ve partimiz için hayırlı olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Teşkilatımın vereceği her türlü görev bizim için kutsaldır " dedi.

Ak Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’de Ünlü’ye A.Adaylığının hayırlı olması dileğinde bulundu.


Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2015, 04:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4