Hasan Talak: Vezirköprü tabiat harikası

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Hasan Talak: Vezirköprü Turizm Cenneti!

Hasan Talak: Vezirköprü tabiat harikası

SAMSUN HABER- AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Hasan Talak Aday Adaylığı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis’i makamında ziyaret eden Talak Edis ile bir süre sohbet etti.

Vezirköprü’nün güncel meselelerinin konuşulduğu sohbette AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Talak, Vezirköprü’nün çevre ilçeler arasında özel bir yeri olduğuna vurgu yaparak, “Vezirköprü Başkan İbrahim Sadık Edis ile yeniden yapılanmış ve geleceğin Vezirköprüsü otopark sıkıntısı olmayan turizmde yoğunlaşmış bir ilçe halinde planlanmıştır.. Ben Başkan Edis’i başarılı çalışmalarından dolayı kutlarken, Vezirköprü’nün turizmde Samsun’un diğer ilçelerine nazaran daha ön planda olması gerektiğine vurgu yapmak istiyorum. Çünkü, Vezirköprü’de Kunduz Yaylası gibi yayla turizmi açısından bir cazibe merkezi ve Şahinkaya Kanyonu gibi eşi benzeri olmayan bir tabiat harikasıyla Vezirköprü çok daha iyi yerlerde olması gerektiğini düşünüyorum” diye konuştu.

Vezirköprü İlçe Belediye Başkanı Edis, Hasan Talak’a seçim çalışmalarında başarılar dileyerek Vezirköprü hakkında dilek ve düşünceler için teşekkür etti.


Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2015, 21:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4