banner341

Havza Belediye Başkanı Özdemir TBB Meclis Toplantısına katıldı

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) Ekim Ayı Meclis Toplantısı Ankara’da düzenlendi.

Havza Belediye Başkanı Özdemir TBB Meclis Toplantısına katıldı ABONE OL

Türkiye Belediyeler Birliği ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin başkanlığında TBB hizmet binasında gerçekleşen meclis toplantısına Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetimler Kurulu Başkan Vekili Şükrü Karatepe, Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Politikaları Kurulu Başkan Vekili Prof. Dr. İskender Pala, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Vezirköprü Belediye Başkanı Sadık Edis, üye belediye başkanları ve meclis üyeleri katıldılar.

Toplantı yapılan konuşmaların ardından gündem maddelerinin görüşülmesi ile sona erdi. Toplantı ile ilgili bir açıklama yapan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “Önemli konuların istişare edildiği toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum.”dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir TBB meclis toplantısının ardından Sağlık Bakanlığını ziyaret ederek burada Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir ile görüşerek Havza'ya yapılan sağlık yatırımları hakkında istişarelerde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2021, 11:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4