banner341

İl Başkan Adayı Muharrem Göksel, delegelerle biraraya geldi

AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Muharrem Göksel, AK Parti Yakakent, Alaçam, Bafra ve 19 Mayıs İlçe delegeleri ile gerçekleşen akşam yemeğinde bir araya geldi. Yemek sonrası konuşan Göksel, "2,5 yılda gösterdiği çalışmalarla başarılı bir il başkanı ve yönetiminden bayrağı teslim alacak olmanın onurunu yaşamakla birlikte omuzlarımıza yüklediği sorumluluğunda bilincindeyiz. Herkesin bilmesini isterim ki; Biz bu bayrağı yere düşürmeyecek kadar onurlu, çalışkan ve azimliyiz." dedi.

İl Başkan Adayı Muharrem Göksel, delegelerle biraraya geldi ABONE OL

1 Şubat 2015 tarihinde yapılacak olan AK Parti Samsun İl Başkanlığı 5. Olağan Kongresinde AK Parti Genel Merkezi tarafından yapılan istişareler sonucunda İl Başkan Adayı olarak belirlenen Muharrem Göksel, kendisi tarafından Bafra Öğretmenevi'nde organize edilen yemekte Yakakent, Alaçam, Bafra ve 19 Mayıs İlçe delegeleri bir araya geldi.
Gerçekleşen yemeğe ayrıca, 19 Mayıs İlçe Başkanı İrfan Kalaycı, Yakakent İlçe Başkanı Sefer Tek, Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, Alaçam İlçe Başkanı Ali Şengül, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, İl Başkan Yardımcıları, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Yakakent, Alaçam, Bafra ve 19 Mayıs ilçe delegeleri ve teşkilat üyeleri katıldı.

TAKIMIN EN FAAL OYUNCUSU
Yemek sonrası İlçe Başkanları adına kısa bir selamlama konuşması yapan Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, "59. İl Danışma Meclisi Toplantımız bir anlamda İl Başkanımız Fuat Köktaş için bir veda toplantısıydı. Duygusal bir havada gerçekleşti. Ben bir kez daha kendisine şükranlarımızı iletiyoruz. Kendisiyle 2,5 yıl çalışma imkanımız oldu. 30 Mart ve 10 Ağustos seçimlerini başarıyla geçirdik. Burada AK Parti Samsun İl Teşkilatlarının başarısı ortada. İlçe Kongrelerimizle başlayan süreçte, Kadın ve Gençlik Kolları kongremizi gerçekleştirdik. Şimdi de 1 Şubatta yapılacak olan 5. olağan İl Kongremizi gerçekleştireceğiz. Bu anlamda genel merkezimiz tarafından yapılan istişare sonucunda mevcut ekibin devamı niteliğinde bir karar çıktı. Bu başarılı takımın en faal oyuncularından biri olan İl Teşkilat Başkanımız Muharrem Bey ile yola devam kararı alındı. Kendisine bu kutlu yolda başarılar diliyoruz. Bu duygu ve düşünceler içinde İl Kongremizin sonuçları itibariyle hayırla vesile olmasını temenni ediyorum" dedi.

ÇALIŞKAN VE AZİMLİYİZ
Teşkilatlarla birlik ve beraberlik içinde, omuz omuza, yeni heyecanlar katarak hizmet yolculuğuna devam edeceklerini ifade eden AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Muharrem Göksel ise, "Samsun da yerel siyaset açısından 2012-2015 yılları arasında il bazındaki başarılar göz önüne alındığında; İl Başkanımız sayın Fuat Köktaş, başkanlığında fevkalade başarılı bir dönem geçirildi. 30 Marttaki yerel seçimlerde 17 ilçe belediyesinin 16'sı AK Partili olmuş, bu başarı aynı zamanda %56'lık rekor oy oranıyla Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerine de yansımıştır. 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçiminde ise Samsun %66'lık oy oranıyla Türkiye ortalamasının %14 üzerine çıkarak yine rekor kırmıştır. Bu denli başarılı bir il başkanı ve yönetiminden bayrağı teslim alacak olmanın onurunu yaşamakla birlikte omuzlarımıza yüklediği sorumluluğunda bilincindeyiz. Herkesin bilmesini isterim ki; Biz bu bayrağı yere düşürmeyecek kadar onurlu, çalışkan ve azimliyiz. Bu yüksek noktadan aldığımız Samsun'a hizmet bayrağını, daha yukarılara taşıyabilmek için çalışkan, başarılı ve tecrübeli ekibimize yeni katılacak arkadaşlarımızın da desteği ile alacağımız emaneti layık olduğu yerlere çıkaracağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.
AK Parti 5. Olağan Kongre döneminde Genel Merkezimizin Samsun İl Başkanlığı için yürüttüğü aday belirleme sürecinde; Bizlere desteklerini esirgemeyen, İlçe Başkanlarımıza ve teşkilatlarına, Belediye Başkanlarımıza, Belediye Meclis üyelerimize, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımıza ve tüm teşkilatlarına;  Bize gösterdikleri teveccühten dolayı teşekkür ediyorum." diye konuştu.
Konuşmaların ardından masaları tek tek dolaşan İl Başkan Adayı Muharrem Göksel, delegelerle sohbet etti.

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2015, 13:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4