banner341

İlkadım AK Gençlerden 'Kaputa Vur' etkinliği

AK Parti İlkadım Gençlik Kolları tarafından, araçların sıcak motoruna ısınmak için sığınan canlıların zarar görmemesi için “Kaputa Vur” farkındalık faaliyeti düzenlendi. Etkinlik sosyal medya da büyük ses getirdi.

İlkadım AK Gençlerden 'Kaputa Vur' etkinliği ABONE OL

AK Parti İlkadım Gençlik Kolları, soğuk hava şartları nedeniyle, araçların sıcak motoruna ısınmak için sığınan canlıların zarar görmemesi için, İlkadım İlçesi'nde bulunan araçlara bilgilendirme broşürü bırakarak, "Kaputa Vur İlkadım" başlığı altında farkındalık faaliyeti düzenledi. Bilgilendirme broşürlerinin yanında sosyal medya üzerinden de #KaputaVurİlkadım hashtagi ile paylaşımlar yapıldı. Etkinlik sosyal medya da büyük ses getirdi.

MİNİK DOSTLARI UNUTMADILAR

Yapılan etkinlik hakkında bilgi veren AK Parti İlkadım Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Arslanoğlu, "Soğuk kış günlerinde geceleri araçların motorlarının sıcaklığına sığınan minik dostlarımız orada uyuya kalabiliyorlar. Her sabah aracımızı çalıştırmadan önce kaputuna birkaç kez vurup minik dostlarımızın oradan çıkmasını sağladıktan sonra aracımızı çalıştırmalıyız. Bizler de İlkadım'ın Ak Gençleri olarak bu konuda farkındalık oluşturmak istedik. Tüm vatandaşlarımızı araçlarının kaputlarına vurmaya davet ediyoruz" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4