MHP Samsun'da şok! Sevinç Vural İstifa Etti

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak'ın "Bazı ilçelerde değişim olacak" mesajı yerini buldu ve ilk istifa haberi geldi. Tekkeköy İlçe Başkanı Sevinç Vural, istifa etti.

MHP Samsun'da şok! Sevinç Vural İstifa Etti

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, "Samsun'da partinin her kademesinde değişiklikler olacak. Önümüzdeki günlerde ilçe başkanlarından görevden alınacaklar olacak" demişti.
Bu açıklamanın ardından Atakum'da bir kafede bir araya gelen İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir, Atakum ilçe Başkanı Ahmet Hatinoğlu ve Tekkeköy İlçe Başkanı Sevinç Vural, sohbet ederken, fotoğraf paylaşmış, Bayan Başkan Sevinç Vural, paylaştığı fotoğrafın altına; "Görevimizin başında, liderimizin emrinde, hareketin hizmetinde çalışmalarımız devam ediyor" diye yazmıştı.
Samsun'daki 'o merkez 3 ilçe başkanı' arasından ilk fire geldi ve Tekkeköy Başkanı Vural, istifa etti. Vural'ın istifa mesajında eski Başkan Taner Tekin'e teşekkür etmesi, Abdullah Karapıçak'ın adını ise anmaması dikkatlerden kaçmadı.

İŞTE YAZDIĞI MESAJ
İstifasını sosyal medyadan duyuran Sevinç Vural, açıklamasında şu görüşlere yer verdi; "Yaklaşık iki yıldır yürütmekte olduğum MHP Tekkeköy İlçe Başkanlığı görevimden Muhterem Genel Başkanımız Sn. Devlet Bahçeli'nin takdirleriyle bugün itibari ile ayrılmış bulunmaktayım."
İnsanların geçici, davanın ve teşkilatın baki olduğu gerçeğinden hareketle, bundan sonraki dönemde görevi devralarak ülkü bayrağını taşıyacak olan arkadaşıma başarı dileklerimi bildirerek, bugüne kadar olduğu gibi bu günden sonrada Ülkücü Hareketin Lideri Sayın Dr. Devlet Bahçeli ve teşkilatımın emrinde bir nefer olarak hayatımı sürdüreceğimin bilinmesini isterim.

ESKİ BAŞKAN TEKİN'E TEŞEKKÜR ETTİ
Genç bir bayan olmama rağmen güven duyarak Milliyetçi Hareket Partisi Tekkeköy ilçe başkanlığı gibi şerefli ve kutsal bir görevi şahsıma emanet eden Türk Dünyasının Bilge Lideri Genel Başkanım Sayın Devlet Bahçeli'ye, ismimi teklif ederek beni onurlandıran Önceki dönem İl Başkanım Sayın Taner Tekin’e, bu güne kadar büyük bir keyifle ve uyum içerisinde birlikte görev yaptığım çok değerli İlçe başkanlarıma, hiç tereddüt etmeden her an yanımda olan kıymetli ilçe yöneticisi arkadaşlarıma, bağırlarına basarak bana güç katan ülkücü camiaya ve Tekkeköy halkına bir kez daha sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Saygılarımla."

Hedef Halk Gazetesi 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Erdal
Erdal - 1 ay Önce

tipe bak :) komünist pkklı:) lan düşün bu milletin yakasından. feriştahınız gelse chpliyiz

SIRADAKİ HABER

banner4