banner327

Milletvekili Adayı Özden OMÜ’de

Samsun Ak parti milletvekili adayı Kamuran Özden, 19 Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Hüseyin Akan’ı ziyaret etti. Üniversite hakkında bilgi alan Özden, ’19 Mayıs üniversitesi ülkemizin en köklü ve seçkin üniversitelerinden biridir. Kentimize eğitim, kültürel ve ekonomik açıdan ayrı bir zenginlik kazandırmaktadır’ dedi. Özden daha sonra fakülte dekanlarını ziyaret etti.

Milletvekili Adayı Özden OMÜ’de ABONE OL

AK Parti Samsun Milletvekili adayı Kamuran Özden 19 Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Hüseyin Akan’ı makamında ziyaret ederek sohbet etti. 19 Mayıs Üniversitesinin her ilçede fakültesinin veya yüksek okulunun olmasının sevindirici olduğunu dile getiren Özden,’Yaklaşık 40 bin gencimizin eğitim aldığı üniversitemizde Gençlik ve Spor Bakanlığının yapmış olduğu başarılı çalışmalardan sonra yurt problemi giderilmiştir. 19 Mayıs üniversitesi ülkemizin en köklü ve seçkin üniversitelerinden biridir. Kentimize eğitim, kültürel ve ekonomik açıdan ayrı bir zenginlik kazandırmaktadır.

Ayrıca en çok uluslararası öğrenci alan üniversitemiz de 19 Mayıstır. Rektörümüzden aldığım bilgiye göre de çok yakında iki ilçemizde daha yüksek okul ve fakülte açılacak. Buda bizi çok sevindirdi. 19 Mayıs Üniversitesi kentimizin marka yüzü olmuş durumda.  Her geçen dönem potansiyelini arttıran üniversitemizde araştırma görevlisinden profesörüne kadar tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum. Ayrıca üniversitemizde eğitim gören bütün gençlerimizi de başarılar diliyorum’ dedi. Milletvekili adayı Kamuran Özden daha sonra Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof.Dr. Mustafa Bekir Selçuk’u, Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Osman İmamoğlu’nu, Mühendislik  Fakültesi Dekanı prof.Dr. Fehmi Yazıcı’yı ve Eğitim Fakültesi Dekanı prof.Dr.Yavuz Bayram’ı makamlarında ziyaret etti.

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2015, 14:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4